Sinu eest valvel!

Blogi

 • G4S sai taaskord krediidireitingu suurepärane (AAA)

  Kuupäev: 30.11.2012
  Autor: Ande Etti

  Ka 2012. aastal on G4S Eesti saanud Krediidiinfo AS poolt krediidireitingu hinnanguks „suurepärane“ (AAA), nagu kõigil kolmel aastal, mil seda reitingut antakse. Hinded jagunesid skaalal suurepärane, väga hea, hea, rahuldav, kasin, nõrk ja mitterahuldav ning Eesti ettevõtetest sai kõrgeima hinnangu AAA vaid 0,8%.

 • G4S sai vastutustundliku ettevõtte tunnustuse

  Kuupäev: 28.11.2012
  Autor: Ande Etti

  Hiljuti selgusid Eesti 2012. aasta vastutustundliku ettevõtluse indeksi tulemused ning indeksi kohaselt vääris seda kvaliteedimärgist 33 ettevõte hulgas ka G4S. Märgis omistati ettevõtetele kolmel astmel: kuld- (90% võimalikust maksimumtulemusest), hõbe- (80%) ja pronkstase (70%). G4S sai tunnustuse pronks-kategoorias.

 • 4 meest ja üks elektriauto

  Kuupäev: 27.11.2012
  Autor: Julia Garanža

  4 meest ja üks elektriauto – paari aasta pärast saab sellest pildist ajaloolise väärtusega fotodokument, mida vaadates ilmselt tabame end mõttelt: kas tõesti olid elektriautod kunagi nii suur haruldus?

 • Hoolivusmeeter: testi, kas tead, kuidas aidata ja kust abi otsida

  Kuupäev: 20.11.2012
  Autor: Ande Etti

  „Julged hoolida?“ lehel saab alates juba teist korda kontrollida oma teadmisi ja veendumusi. Eelmisel korral keskendusime liiklusohutusele, sel korral sellele, kuidas aidata ja kust abi otsida ning kelle mure üldse on kedagi aidata. Alates tänasest 17. detsembrini saavad huvilised G4Si algatatud „Julged hoolida?“ Facebooki-lehel oleva „Hoolivusmeetriga“ kontrollida, kas nende teadmised sellest, kelle poole erinevates keerulistes olukordades pöörduda, on asjakohased, ning saada tagasisidet oma väärtushinnangutele ja hoolivale meelele selles osas, mis puudutab kaasinimeste abistamist.

 • Uudne turvalahendus – turvalüüs

  Kuupäev: 19.11.2012
  Autor: Maarika Haavistu

  Tutvustame Eestis seni veel uudset turvalahendust – turvalüüse –, mis on mõeldud peamiselt kõrgemat turvalisuse taset nõudvatele institutsioonidele, nagu riigiasutused, ministeeriumid, kohtud, saatkonnad, finantsasutused, lennujaamad, riigipiirid ja sadamad. Aga miks mitte ka ärihoonete läbipääsusüsteemiks.

 • Paneme maakodud turvaliselt talvituma

  Kuupäev: 15.11.2012
  Autor: "Julged hoolida?"

  Suve ja sügise toimetused on lõppenud ja peatselt saabuv talv jätab maakodud ja suvilad ootama uut kevadet ja nende omanikke. Politseistatistika järgi on viimasel kahel aastal (2010-2011 talveperioodil) sissetungimised Läänemaal asuvatesse suvilatesse ja maakodudesse vähenenud. Selle põhjus on väga lihtne – erakordselt lumerikkad talved on muutnud raskesti ligipääsetavaks ka need talud ja suvilad, mis jäävad suurematest teedest eemale.

 • Elektriautode kiirlaadimisvõrgustiku opereerimiseks valmis

  Kuupäev: 13.11.2012
  Autor: Julia Garanža

  Üle-eestiline elektriautode kiirlaadimisvõrgustik valmib selle aasta lõpuks, tänaseks on paigaldatud 97 kiirlaadijat. Kuni novembri lõpuni on paigaldatud kiirlaadijad testkasutuses, kiirlaadimisteenust hakatakse klientidele täismahus osutama 30. novembrist. Testperioodil on G4Sil ja Ühisteenustel käsil personali koolitamine, lahenduste ning juhendite välja töötamine, et prooviperioodi lõppedes saaksid elektriautode kasutajad meilt kiirlaadimise osas pädevat abi.