Sinu eest valvel!

Blogi

 • G4S: sularaha kasutamise mahud on kasvanud

  Kuupäev: 30.01.2012
  Autor: Julia Garanža

  Möödunud aasta jooksul luges AS G4S Eesti sularahadivisjon 9,9 miljardit eurot, võrreldes mullusega kasvas sorteeritud ja loetud sularaha hulk ligi kaks protsenti (2010. a - 9,7 miljardit eurot).

 • Estonia kaevandus - unikaalne tuleohutussüsteem

  Kuupäev: 26.01.2012
  Autor: Julia Garanža

  Võimalust minna maa alla, loe: näha oma silmaga Estonia kaevandust, millele G4S turvatehnikadivisjon Lääne piirkonna juhataja, aasta tegija nominendi Paavo Tärki eestvedamisel ehitas allmaa tuleohutussüsteemi, ootas loo autor pool aastat. Selle aja jooksul vahetasime Paavoga mitmeid meile ning telefonikõnesid. Paavo tegi kõik, et summutada „kärsitu ajakirjaniku“ soovi näha oma silmaga G4Si aasta suurima installiprojekti töid. „Tead, teeme kõigepealt valmis, siis tule vaatama,“ jäi Paavo endale kindlaks. Kuni lõpuks, veidi enne jõule saabus „sula“ - aastaprojekti tööd jõudsid häälestamise staadiumisse ning koos sellega tuli ka võimalus tutvuda maa-aluse linnaga.

 • Vastutustundlik ettevõte 2011

  Kuupäev: 16.01.2012
  Autor: Kadi Sumberg

  G4S peab vastutustundlikuks ettevõtteks olemist väga oluliseks ja arvestab oma tegevuses majanduslike, sotsiaalsete ja keskkonnamõjudega, seades eesmärgiks positiivsete mõjude suurendamise ja negatiivsete mõjude vähendamise kõikides meie ettevõtetes üle maailma.

 • Videovalve linnaruumis

  Kuupäev: 16.01.2012
  Autor: Politsei ja G4S

  Järjest rohkem tegeletakse tänapäeval küsimusega, kuidas tõsta linnaplaneerimisega linnaruumi ohutust. Üheks võimaluseks ohutuse tagamisel nähakse videokaameraid, mis ümbritsevat jälgivad. Milleks neid kasutatakse ja miks neid üldse tarvis on?

 • G4Si Autovalve pannakse proovile teisel pool Polaarjoont

  Kuupäev: 11.01.2012
  Autor: Tarmo Pärjala

  G4S jälgimissüsteemidega varustatud kahest Toyota LandCruiser´ ist koosnev autoekspeditsioon asus 30. detsembril teele Venemaale, et teha tutvust polaarjoone taga toimuvaga. Kahe sõiduki meeskonda kuuluvad 5 meest ja 1 naine, kokku kavatsetakse läbida üle 7 000 kilomeetri pikkune teekond.

 • Hooli oma kodukandist

  Kuupäev: 09.01.2012
  Autor: G4S Eesti

  Harju maavalitsus ja G4S kutsuvad üles märkama ja teavitama ohtudest oma kodukandi. Uuringud kinnitavad, et Eesti elanike turvatunne on aasta-aastalt kasvanud. Kahjuks ei ole turvatunne ja turvalisus sünonüümid. Turvatunne ei tähenda veel tegelikku turvalisust. Turvatunne on habras purunema, kui selgub, et see rajanes vaid teadmatusel varitsevate ohtude ees.

 • Keila ja Kuressaare valisid meid oma turvapartneriks

  Kuupäev: 06.01.2012
  Autor: Julia Garanža

  Aastavahetusel tuli hea uudis meie kunagistelt koostööpartneritelt: Keila ja Kuressaare linn valisid meid taas turvapartneriks.