Blogi

 • Koduvalve teenusekalkulaator - leia sobiv teenus ise veebis

  Kuupäev: 23.09.2011
  Autor: Tarmo Pärjala

  G4S tuli äsja välja uuendusliku Koduvalve veebikalkulaatoriga, mille abil iga G4S kodulehe külastaja saab ise koostada oma vajadustele ja võimalustele vastava koduvalvepaketi.

 • Pakume tasuta turvatöötaja kutseõpet

  Kuupäev: 22.09.2011
  Autor: Gerly Tuisk

  Sel sügisel otsustas G4S õpihimulisi toetada ning pakkuda neile võimalus saada turvatöötaja kutseõpe tasuta. Nimelt saadakse turvatöötajaks alles peale kvalifikatsiooniõppe läbimist, enne seda nimetatakse sellel ametil töötavat inimest valvetöötajaks. G4S pakub kõigile uutele tööotsijatele tasuta kutseõpet tingimusel, et inimene töötab G4Sis vähemalt ühe aasta.

 • Igale kliendile rätsepaülikond ehk uus koduvalve

  Kuupäev: 22.09.2011
  Autor: Julia Garanža

  Juulis tuli G4S välja uuendatud koduvalveteenusega, mis arvestab senisest enam kliendi vajadusi ja võimaldab kliendil paindlikult omale sobiv teenusepakett koostada. Vähemnõudlike klientide jaoks lisandus portfelli nn säästutoode.

 • Rannavalve polgu poeg

  Kuupäev: 20.09.2011
  Autor: Julia Garanža

  Augustis 10aastaseks saanud Artjem on ilmselt maailma noorim rannavalvur, täpsemalt öeldes isehakanud rannavalvur. Nimelt otsustas Artjem ühel ilusal suvel, et tahab proovida kätt rannavalvurina. Mõeldud-tehtud. Kuna suved veedab Artjem tavaliselt Kakumäel oma vanavanemate juures, siis tutvus rannavalvuritega toimuski samas rannas. Uudishimulik poiss leidis vetelpäästjatega ruttu ühise keele ning hakkas neil sageli külas käima.

 • Aasta 2011 parim teenindusettevõte - G4S Eesti

  Kuupäev: 19.09.2011
  Autor: Andres Lember

  G4S Eesti võitis teist aastat järjest kõige konkurentsivõimelisema teenindusettevõtte auhinna, andes sellega turule ja klientidele tugeva signaali ka majanduslanguse ajal stabiilsest partnerist ja kindlalt püsivast tööandjast.

 • G4S tagab turvalisust telemängus Rahaauk

  Kuupäev: 09.09.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Esmaspäeval oli TV 3 eetris Rahaaugu esimene saade, kus sai näha maailmas laineid lööva telemängu telgitagused. Kõigi Eesti, Läti ja Leedu saadete tegemiste ajal tagab turvalisust G4S Eesti. Kui soovid rohkem teada saada G4Si rollist, siis vaata allpool olevat saate salvestist alates 15 minutist.

 • Tartust joostes Rio de Janeirosse ja tagasi

  Kuupäev: 05.09.2011
  Autor: Andres Lember

  Esmapilgul võimatuna tunduv väide pealkirjas (ookean ju vahel) omandab märgilise tähenduse, kui silmas pidada kolmikõdede Leila, Liina ja Lily Luige eesmärki ja unistust – joosta 2016. aastal Rio de Janeiros olüpiamaratoni.

 • Contra: julge olla julge

  Kuupäev: 02.09.2011
  Autor: Julia Garanža

  G4S on alates eelmisest sügisest postitanud klientidele humoorikaid videoklippe, milles luuletaja Contra annab turvaküsimustest värsivormis nõu. Uurisime, milline on poeedi enda suhtumine turvalisusesse.