Blogi

 • G4S ja Contra: Turvaline koolitee

  Kuupäev: 30.08.2011
  Autor: Maarika Haavistu

  Pikk suvepuhkus on saanud läbi ning lapsed tagasi koolis või alles esimesse klassi astumas ja pika kooliteekonna alguses. Tahame Sulle meelde tuletada lihtsamad tõed, kuidas Sinu lapsel kooliaeg võimalikult turvaliselt kulgeks.

 • G4Si krediidireiting - AAA

  Kuupäev: 30.08.2011
  Autor: Andres Lember

  AS Krediidiinfo, Baltikumi turuliider finantsinformatsiooni kogumise ja töötlemise osas, tunnustas 2010. aasta majandusandmete põhjal ASi G4S Eesti tegevust "Edukaks Eesti Ettevõtteks", omistades firmale reitingu suurepärane (AAA). Krediidiinfo tunnistus kinnitab ettevõtte usaldusväärsust ning on suureks tunnustuseks firma töötajatele, klientidele ja äripartneritele.

 • Joonistusvõistlus "Veerõõmud ja -ohud suvel"

  Kuupäev: 24.08.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  29. juunist kuni 12. augustini toimus veeohutuskampaania raames joonistusvõistlus “Veerõõmud ja -ohud suvel”, kus kutsusime lapsi paberile jäädvustama veega seotud rõõme ja muresid. Kokku laekus 17 tööd lastelt vanuses 7 – 12 aastat. Žürii valis võidutööks 11- aastase Darja Kuznetsova joonistuse, kus oli jäädvustatud nii keelatud kui lubatud tegevused rannas. G4S Noorteklubi ja Julged hoolida? meeskond tänab ka staažikat joonistusvõistlusest osavõtjat Sulo Kuulerit vahva töö eest – Sulo pole jätnud vahele ühtegi joonistusvõistlust.

 • Turvalisuse koolis tagavad osaliste koostöö ja probleemide märkamine

  Kuupäev: 24.08.2011
  Autor: Rain Uusen

  Saates oma last kooli, eeldab iga lapsevanem, et peale tarkuse pakub haridusasutus ta võsukesele ka kaitset. Milline peab olema kool, et laps käiks seal rõõmuga ja lapsevanem saadaks ta “tarkust taga ajama” kerge südamega?

 • Intervjuu veeohutuskampaania võitja Marta Katteliga

  Kuupäev: 23.08.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Juulis alanud Facebook´i Julged hoolida? lehel toimunud veeohutuse kampaania osutus väga menukaks – konto fännide arv tegi korraliku kasvu. Kõikide fännide vahel, kes jätsid hooliva kommentaari, loosisime iga nädal veekeskuste kinkekaarte ning peaauhinnaks panime välja koostöös Sailing.ee´ga jahiga meresõidu sõpruskonnale. Loosiõnn naeratas Marta Kattel´ile, kes peagi läheb avamerejahiga 2-tunnisele seilamisele Tallinna lahel. Loe intervjuud peaauhinna võitjaga!

 • G4S Afganistani töötajad kaitsesid Briti nõukogu Talibani rünnaku eest

  Kuupäev: 22.08.2011
  Autor: Julia Garanža

  Reedel, 19. augustil ründasid Talibani mässulised Afganistani pealinnas Kabulis asuvat Briti nõukogu hoonetekompleksi, kaheksa tundi kestnud tulevahetuses hukkus vähemalt 12 inimest ning haavata sai 15 inimest. Hukkunute seas oli ka kolm Briti nõukogu esindust valvanud G4Si turvatöötajat, kuus töötajat said haavata, kuid tegemist pole eluohtlike vigastustega. G4S Eesti mälestab Afganistanis hukkunud kolleege.

 • G4S Rannavalve päästevõistlus

  Kuupäev: 19.08.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Eile kogunesid Piritale 8 kaheliikmelist G4S Tallinna rannavalvurite võistkonda, et selgitada välja professionaalsemad ja kiiremad rannavalvurid. Esikoha kindlustasid endale 6-aastase staažiga Pirita rannavalvurid Janus Paurman ja Tõnis Käsper.

 • Energiline nädalavahetus

  Kuupäev: 17.08.2011
  Autor: Julia Garanža

  Möödunud nädalavahetus oli Narvas, Toilas ja Tartus rahva-, spordi- ja peorohke. Laupäeval võõrustas piirilinn Energiajooksu, Toila park võttis vastu Eesti Energia suvepäevalisi ning Tartus toimus Rulluisumaraton. Kõigi kolme ürituse turvapartneriks oli G4S.

 • Halbu üllatusi ennetades

  Kuupäev: 10.08.2011
  Autor: Tõnu Tamm

  Niikaua kui on eksisteerinud inimesed, kellel on vara, on olemas olnud ka need, kes seda endale himustavad. Sama iidsetesse aegadesse ulatub valvuri- või turvatöötaja amet, et vara kurja eest kaitsta.

 • Tänuavaldus meie turvatöötajale

  Kuupäev: 08.08.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  G4S Eesti kontorisse saabus südantsoojendav kiri linnakodanikult, kes tänab G4S kaubandusobjektide turvatöötajat Oleg Avguzev´it oma mehe elu päästmise eest. Emotsioon sellest kirjast oli nii tugev, et ei saanud seda oma lugejatega jagamata jätta.

« Previous |  [1] 2  | Next »