Blogi

 • G4S tagas turvalisust Tartu aasta kahel suurimal kultuuriüritusel

  Kuupäev: 29.07.2011
  Autor: Julia Garanža

  Möödunud nädalavahetusel lõid heade mõtete linna elu kihama kaks rahva- ja kultuurirohket sündmust: Hansapäevad ja festival Europead. G4Si roll oli hoolitseda ürituste külastajate turvalisuse eest. Kui Hansapäevi on G4Si poolt turvatud juba 7 aastat, siis Euroopa suurima haardega rahvakunstifestivali Europeade´il tagati turvalisust esmakordselt. Muljeid töisest nädalavahetusest vahendab teenistusjuht Argo Raag.

 • MajaNaguVaja Jäneda Talupäevadel

  Kuupäev: 27.07.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Eesti majandus kosub tasapisi - äsja ilmunud Eesti Panga statistikast nähtub, et eelmise aasta juuniga võrreldes kasvas eraisikute laenukäive 27 protsenti 62 miljoni euroni ning ettevõtete laenukäive 67 protsenti 171 miljoni euroni. Laenukäibe kasvust tulenevalt on elavnenud on ka ehitusturg ning viimastel kuudel on tekkimas olukord, kus ehitusmeestel on rohkem tööd kui nad jõuavad ära teha. Maja ehitamine, remontimine või renoveerimine ei ole töö, mida iga aasta tehakse. Kui sul on plaanis oma elamistingimusi parandada, tuleks enne tööde kallale asumist uurida spetsialistidelt, kuidas oleks kõige otstarbekam seda teha. Selleks ongi loodud projekt MajaNaguVaja, mis koondab endasse oma ala professionaalseid ja usaldusväärseid ettevõtteid.

 • Londoni olümpia ametlik turvapartner on G4S

  Kuupäev: 25.07.2011
  Autor: Andres Raudjalg

  "See on unikaalne projekt Ühendkuningriigis," lisab ta, "ja see hõlmab peaaegu kõiki G4S tegevusvaldkondi”. Tema meeskonna ülesannete hulka kuulub sularaha kogumine, riskijuhtimise nõustamine, patrullimine nii mootor- kui ka veesõidukitega ning turvakontroll.

 • G4S turvab Euroopa juunorite kergejõustiku meistrivõistlusi

  Kuupäev: 20.07.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  21. – 24. juulil toimuvad Tallinnas Euroopa juunioride kergejõustiku meistrivõistlused, olles suurim spordivõistlus Euroopa kultuuripealinna programmis. Tallinna saabub ametlike delegatsioonidega üle 1600 väliskülalise nautima suurvõistluse õhkkonda ja meeleolukat spordipidu. G4Si ülesandeks on tagada kogu ürituse turvalisus nii Kadrioru staadionil kui ka Vabaduse väljaku üritustel.

 • G4S Autovalvega varustatud Mongoolia autoekspeditsioon on tagasi Eestis.

  Kuupäev: 18.07.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  G4S jälgimissüsteemidega varustatud autoekspeditsioon Mongooliast Eestisse on tagasi. Reis kestis 3. juunist kuni 16. juulini ja kokku läbiti selle ajaga 20 481 km Teel oldud 43 päeva jooksul juhtunus nii mõndagi. Toome välja mõned seiklused rändurite saadetud kirjadest.

 • Reisijad hindavad Tallinna Lennujaama julgestustöötajate abivalmidust kõrgelt

  Kuupäev: 13.07.2011
  Autor: Julia Garanža

  Tallinna Lennujaam viib iga aasta läbi reisijate rahulolu-küsitluse, milles tänavu osales 1018 reisijat. Küsitletakse kõiki nii regulaarlennu kui ka tšarterlennu reisijaid. Lisaks teenustele ja toodetele, selgitatakse välja ka reisijate üldine rahulolu sealhulgas ka julgestuskontrolli punkti töö kohta. Tänavuse küsitluse tulemuste üle on G4S julgestustöötajatel igati põhjust rõõmu tunda.

 • G4S ja Contra: kaitske enda lapsi internetis!

  Kuupäev: 04.07.2011
  Autor: Maarika Haavistu, Andres Raudjalg

  Suvi on tore aeg – surfata saab lausa mitmes mõttes. Nii nagu veesurfiga tegeledes peab meeles pidama teatud ohutusnõudeid, tuleb seda teha ka internetis surfates. Me kõik kasutame internetti – kes tööl, kes koolis, kes kodus. Kui meie, täiskasvanud, oskame end internetis kaitsta, siis laps ei oska kõiki ohte ette näha.