Blogi

 • Kommentaar konkurentsiameti uudisele

  Kuupäev: 30.06.2011
  Autor: Andrus Ossip

  Täna meedias avaldatud uudis, et konkurentsiamet uurib G4Si ja teiste turvafirmade väidetavaid hinnakokkuleppeid, põhineb ligi poolteist aastat tagasi konkurentsiameti poolt algatatud kriminaalmenetlusel.

 • Veeohutus – Facebooki konto Julged hoolida? uus kampaania

  Kuupäev: 29.06.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Alates 29. juunist kuni 11. augustini teeb Facebooki konto Julged hoolida? koostöös Päästeameti, Veeteede Ameti, Sailing.ee, Georg Ots Spa Hotelli, Kalev Spa Hotelli & Veekeskuse, Tallink Hotels, Meriton Hotels, Aqva Hotel & Spa ja Tervise Paradiisiga Facebookis veeohutuse kampaania. Julged hoolida? konto juurde loodud lehel HOOLIN! kajastatakse 6 nädala jooksul erinevaid veega seotud teemasid, näiteks kirjutame turvalisusest rannas, päästevestist, väikelapsest ja veekogust, veeõnnetustest jne.

 • Rääkigem rohkem uppumissurmadest – sellest ainult võidame

  Kuupäev: 27.06.2011
  Autor: Andrus Ossip

  Nii vastuoluline ja ebameeldiv kui see ka ei tundu, aitab uppumissurmadest rääkimine tegelikult ära hoida veeõnnetusi. Üks laiaulatuslik kampaania aitab veelgi rohkem. Iga sel viisil säästetud inimelu olulisus pole mõõdetav ainult emotsionaalsel skaalal, vaid toob riigile majanduslikult tagasi kordades rohkem kui ennetusse panustatud raha.

 • Ainult puupead ei saa peapõrutust!

  Kuupäev: 22.06.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  30.maist kuni 21. juunini korraldas G4S Eesti koostöös Maanteeameti, Põhja Prefektuuri ja Hawaii Expressiga Facebooki kampaania “Kanna kiivrit”. Eesmärgiks oli jagada inimestele informatsiooni kiivri kandmise kohta ja koguda kommentaare teemal “Milleks kiiver?”. Kampaania jooksul avaldas oma arvamust kiivri kandmise kohta 139 fänni ja meie rõõmuks tuli juurde 591 uut sõpra. Vaadates neid numbreid, on ilmselge, et inimesed peavad turvalisuse teemat olulisemaks kui loosimist.

 • G4Si turvatöötaja Raido Sults on Põhja Prefektuuri osavaim abipolitseinik

  Kuupäev: 15.06.2011
  Autor: Julia Garanža

  Laupäeval, 11. juunil pidasid Põhja Prefektuuri abipolitseinikud kutsemeisterlikkuse võistlusi. Osavaimaks tiimiks tunnistati Kesklinna jaoskonna esindus koosseisus Raido Sults ja Joel Vain.

 • Mongoolia autoekspeditsiooni jälgib G4S Autovalve

  Kuupäev: 10.06.2011
  Autor: Julia Garanža

  Laupäeval, 4. juunil pühkis kodumaa tolmu autorehvidelt Ülemiste keskuse parklast Mongooliasse startinud autoekspeditsioon. Kahele maasturile paigaldatud G4S jälgimissüsteemid võimaldavad kõikidele huvilistele vaadata, kus reisiseltskond parasjagu asub: www.g4s.ee/mongoolia.

 • Kiivri propaganda - poolt ja vastu

  Kuupäev: 08.06.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Ega kiivrit ei kanta mitte autode vaid ikka enda turvalisuse ja heaolu pärast. Loomulikult oleks super, kui meie liikluskultuur küündiks Madalmaade tasemeni, kuid selleni on meil pikk tee käia. Enne heaoluühiskonna tasemeni jõudmist peame hoidma oma elanikke ja kiivripropaganda on selleks üks võimalikke viise.

 • Kuldmuna 2011 kujunduslahenduste nominatsioonis sai G4S Eesti esikoha

  Kuupäev: 06.06.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  17. detsembril Pärnu Spordihallis korraldatud G4S Eesti tänuüritus parimatele töötajatele sai reklaamkonkursil Kuldmuna 2011 kujunduslahenduste nominatsioonis esikoha. G4S korraldab iga aasta oma parimatele töötajatele aastalõpugala, kus nõukogu esimees Lauri-Veikko Saloranta ja juhatuse esimees Andrus Ossip autasustavad kontserni parimaid töötajaid.