Blogi

 • G4S ja Contra: Rannavalve soovitused

  Kuupäev: 31.05.2011
  Autor: Maarika Haavistu

  Suvi on mõnus aeg puhkuseks ning rannas aja veetmiseks. Kuigi ollakse puhkamas, tasub rannas siiski tähelepanelik ja ettevaatlik olla, sest õnnetused ei hüüa tulles. Viimaste aastate on uppunute statistika väga kurb, eelmisel aastal uppus Eestis 97 inimest, aasta enne seda 63. Kuigi rannahooaeg on alles alanud, on tänaseks uppunud juba 10 inimest.

 • Tallinki kinkekaartide võitjad on selgunud!

  Kuupäev: 31.05.2011
  Autor: Maarika Haavistu

  G4Si Koduvalve kampaania raames võitsid Tallinki kinkekaardi Rootsi kruiisiga kahele G4Si erakliendid Nerijus Pocevicius, Viivi Verrev, Martin Schwindt, Terje Heerde ja Piret Suurväli.

 • Lingikogu kiivrist ja sellega seonduvast

  Kuupäev: 29.05.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Kool on läbi, seiklusterohke suvi on uksele koputamas. Kauaoodatud vabadus käes, muutuvad lapsed peale rasket kooliaastat vallatuteks varssadeks, kes pääsevad värskele murule kepsutama. Julged hoolida? jätkab Facebookis www.kiiver.ee poolt algatatud kiivri kampaaniat, et toetada selle sõnumit “Tegija kannab kiivrit” ning viia see võimalikult paljudeni. Kutsume liituma diskusiooniga teemal Milleks kiiver? - kas kiiver peab olema kohustuslik ainult lastele või võiks see laieneda ka täiskasvanutele. Kõigi arvamuse kirjutajate vahel loosime 21.juunil, kell 16.00 stiilse jalgratta ja kiivri.

 • G4S turvas Microsofti pealikku Steve Ballmerit Tallinna visiidil

  Kuupäev: 19.05.2011
  Autor: Julia Garanža

  G4Si poolt valvatava Tallinna Skype´i arenduskeskuse objekti turvalisuse eest vastutav Raido Suurmets räägib oma kogemusest seoses IT-liidrite külaliskäiguga.

 • Ühineme üleskutsega toetada Liibanonis röövitud kaasmaalasi

  Kuupäev: 16.05.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Kollane lint sai lootuse sümboliks 1979. aasta Iraani pantvangi kriisi ajal - 4. novembril võtsid iraani õpilased U.S.A. Teherani saatkonnas pantvangi mitu saatkonna töötajat. Sama aasta detsembris sidus vanima saatkonna töötaja abikaasa, Penelope Laingen, kollase lindi oma koduaias Marylandis ümber puu. Peale 444 päeva kestnud vangistust pääsesid saatkonna töötajad õnnelikult koju lähedaste juurde. Kollased lindid lehvisid siis kõikjal.

 • G4S ja Contra - Kuidas käituda üritustel?

  Kuupäev: 15.05.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Selle aasta pikk ja lumerohke talv on nii mõnelgi suvemälestused kaugele kapinurka lükanud. Aeg on suveriietelt tolm minema raputada ja puhkusi planeerima asuda. Kuigi üritused toimuvad aastaringselt, on suveüritused alati rahvarohkemad. Väikese sissejuhatuse suvisesse kultuurimaailma teeb rahvapoeet Contra, kes vormis luuleks üritusele mineja meelesepea.

 • Mõned näpunäited kiiremaks lennueelse kontrolli läbimiseks

  Kuupäev: 10.05.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Tänases Äripäevas ilmus väike uudis, et Tallinna Lennujaamast reisile minnes tuleks varuda aega vähemalt kaks tundi. Tegelikult on see nõue olnud juba pikka aega. See, kui kiiresti on võimalik läbida julgestuskontroll, sõltub paljuski ka reisijatest. Kuigi kõik nõuded on nii seinal kui lennujaama telekates kirjas, eksivad inimesed ikkagi.