Blogi

 • Jevgeni Blinov – vehkleja, kes üllatas G4Slasi

  Kuupäev: 27.04.2011
  Autor: Janno Juhkov

  Ega ma olnud samuti temast midagi kuulnud. Kaabermaast, Novosjolovist ja Loitist olin, aga temast mitte. Võis ju olla, et just sel ajal, kui Anu Säärits aastate eest spordiuudistes rääkis, kuidas Jevgeni Blinov juunioride EM-ile sõidab, tegin parasjagu sprotisaia. Ja võis ka nii olla, et kui Lembitu Kuuse tema mullust Eesti meistrivõistluste hõbemedalit mainis, olin tühja pudelit taarakasti viimas. Kõik võib olla. Vehklemise endaga oli täpselt sama lugu. Ma ei teadnud sellest muud, kui et “neljas koht on jama.*” Ei huvitanud, seepärast ei teadnud. Ent pruugib vaid kellelgi tundmatul võita “Läänemaa lahtistel” valitsevat maailmameistrit, kui hakkab huvitama. Intriigi ju tahaks.

 • Mobiilne raha - Eesti järgmine väljakutse?

  Kuupäev: 18.04.2011
  Autor: Andrus Ossip

  M-parkimine on siinmail laialt levinud ja saanud üheks Eesti kaubamärgiks laias maailmas. Ometi on see vaid murdosake mobiilse makseviisi praegustest ja lisanduvatest võimalustest. Eesti järgmiseks proovikiviks võiks mobiilse raha võimalikult ulatuslik kasutuselevõtt – see muudaks meie elu veelgi mugavamaks ning Eesti paistaks taas silma tiigrikarva IT-riigina. Liiatigi toetab sellist sammu tehnoloogia areng.

 • Puuetega inimesed – väärtuslik tööjõud

  Kuupäev: 14.04.2011
  Autor: Gerly Tuisk

  Tööotsijate jaoks on viimased aastad tööturul olnud keerulised. Enim on kannatanud puuetega inimesed, kes levinud väärarvamuse kohaselt ei suuda või ei taha tööd teha. Õnneks on tööandjate suhtumine puuetega inimestesse aasta-aastalt paranenud ning üha enam nähakse neis väärtuslikku tööjõudu.

 • Õnnetusi firmapeol ennetab turvaküsimustele mõtlemine

  Kuupäev: 11.04.2011
  Autor: Liis Kängsepp

  Vahva firmapidu võib hetkega muutuda õudusunenäoks, kui mõne töötaja elu või tervis ohtu satub. Sestap soovitavad eksperdid juba korraldusfaasis turvalisuse ja tervisega seotud küsimused täpselt läbi mõelda.

 • Jõelähtme vald

  Kuupäev: 07.04.2011
  Autor: Julia Garanža

  Alates 1. aprillist kuni 31. jaanuarini 2012 tagab Jõelähtme vallas korda G4S Eesti, jätkates varasemat koostööd turvateenuste osutamisel valla asutustele.

 • G4S ehitab uue peahoone

  Kuupäev: 05.04.2011
  Autor: Andres Lember

  „Tänane peahoone Tammsaare teel on meile selgelt väikeseks jäänud. Lisaks on praegu mööda linna laiali meie karjäärikeskus ja koolitusklassid, sularahadivisjon, Alarmtec ja Ühisteenused,“ ütles G4S Eesti juhatuse esimees Andrus Ossip. „Oleme kavandanud juba üle aasta uue maja ehitamist, kuhu koondada kõik kontserni üksused – nüüdseks oleme välja valinud hoone asukoha, korraldanud eskiislahenduste konkursi ja peagi algab projekteerimine.“ Kui kõik läheb plaanipäraselt, valmib uus peahoone järgmise aasta lõpuks.