Blogi

 • Sina reisid, meie valvame

  Kuupäev: 28.03.2011
  Autor: Tarmo Pärjala

  Alates 28. märtsist kuni 6. maini viib G4S läbi Koduvalve kampaania, mille eesmärk on tutvustada koduvalvet kui efektiivset sissemurdmisi ennetavat vahendit, mille olemasolu aitab kaitsta oma kodu ebameeldivate ja ootamatute olukordade eest.

 • Varga peas põleb müts!

  Kuupäev: 24.03.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Teisipäeval, 29. märtsil kell 16.00 toimub Facebook´is Julged hoolida? kontol G4Si ja politsei koostöös valminud probleemfilmi “Varga peas põleb müts” esilinastus.

 • Talvine mainekampaania

  Kuupäev: 21.03.2011
  Autor: Tarmo Pärjala

  “Teenuse reklaamimiseks on leitud asjalik, veenev vaatenurk, mis pole pealetükkiv, vaid osutab teenuse kasule lihtsate, arusaadavate ja seostuvate valdkondade kaudu,” kommenteerib G4Si mainekampaania talvist vaheetappi üks selle märgatavust uurinud veebiküsitluses osalenud respondentidest. Kampaania plakateid võis näha Tallinnas, Tartus ja Jõhvis.

 • Tähtede Mäng

  Kuupäev: 15.03.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  18. märtsil toimub Kuressaare Spordikeskuse suures saalis Saaremaa Ühisgümnaasiumi õpilaste poolt korraldatav heategevuslik korvpallimäng Tähtede Mäng 2011. Meelelahutuslikus võistluses osalevad korvpallistaarid Martin Müürsepp, Tarmo Kikerpill, Jaak Salumets, Heino Enden ja Mario Polusk. Teist aastat järjest on ürituse peasponsor G4S Eesti.

 • Videovalve ühe euroga

  Kuupäev: 09.03.2011
  Autor:

  Projekt „Hoovid korda” taotluste esitamise lõpptähtaeg on 14. märts 2011. Toetust videokaamerate paigaldamiseks saavad taotleda mittetulundusühingute ja sihtasutuste registris registreeritud korteriühistud. Toetust antakse Tallinna linnas tegutsevatele korteriühistutele kuni 70% projekti maksumusest ning maksimaalne toetus ühe taotleja kohta on 15980 eurot aastas ning 39950 eurot kolmel aastal kokku. Toetuse saamiseks on korteriühistutel vaja esitada oma linnaosa valitsusele vormikohane avaldus koos nõutud lisadega ning vähemalt 3 hinnapakkumist teostatavatele töödele.

 • G4S ja Contra: Väldi valehäireid

  Kuupäev: 01.03.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Uuringufirma TNS Emor poolt läbi viidud G4Si kliendirahulolu uuringust selgus, et 35% suuräriklientidel, 42% tehnilise valve klientidel ja 42% eraklientidel on viimase aasta jooksul ette tulnud probleeme valehäiretega. Kuna valehäired on probleemiks nii teenuse saajale kui ka teenuse osutajale, otsustasime sellele probleemile tähelepanu pöörata, tehes rahvakunstnik Contraga humoorika video.