Blogi

 • Elektrijõul liikuv sularahaveok

  Kuupäev: 25.02.2011
  Autor: Julia Garanža

  Suurbritannia juhtiv sularaha käitleja G4S Cash Solutions Ltd tutvustab maailma esimest elektrijõul liikuvat sularahaveokit.

 • Andrus Ossip: Ebaseaduslikud konkurentsieelised maksavad kätte

  Kuupäev: 23.02.2011
  Autor: Andrus Ossip

  Aeg, mil ehitusturul võideti hankeid ükskõik mis hinnaga, peaasi, et oleks tööd ja tekiks mingi rahavoog, ei olnudki nii ammu. Täna valitseb sarnane seis turvateenuste turul. Vahe on vaid selles, et turvaturul ei kasutata nii palju alltöövõttu: teisele firmale pole võimalik enese finantsseisu parandamiseks maksmata jätta ja oma töötajaile tuleb palk kindlasti välja maksta, olgu see siis kas või riiklik miinimum ja hilinemisega.

 • Aitame koos!

  Kuupäev: 21.02.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Niisamakiiresti, kui levis tuli, vajavad Haapsalu Lastekodu kasvandikud meie abi. Vähim, mida teha saame, on jagada infot annetuskontode kohta ja teha annetus vastavalt oma võimalustele. Jaga seda fotot kontonumbritega ja aitame koos lapsi, keda traagiline õnnetuse puudutas.

 • Tunnustatud turvalahendus 2010

  Kuupäev: 18.02.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  AS G4S Eesti pälvis Eesti Turvaettevõtete Liidult tiitli “Tunnustatud turvalahendus 2010” riikliku eurole ülemineku rahavahetuse projekti eduka elluviimise eest. Auhind anti pidulikult üle 17.veebruaril toimunud X Turvakonverentsil. Lisaks G4Sile, kui projekti elluviijale, tunnustati ka projektiga tihedalt seotud koostööpartnereid Eesti Panka, Politsei- ja Piirivalveametit, Eesti Pangaliitu, Eesti Post ASi ja Eesti Kaupmeeste Liitu.

 • Eesti Energia

  Kuupäev: 17.02.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Alates 1. märtsist pakub G4S Eesti turvateenust Elering OÜ ja Eesti Energia Jaotusvõrkude OÜ üle Eesti paiknevas 142 alajaamas, lisaks tuleb valvatavate objektide hulka ka Elering OÜ peamaja. Leping sõlmiti 2 aastaks, 1-aastase pikendamise võimalusega.

 • Rongid ja graffity

  Kuupäev: 14.02.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Alates 2010. aasta jõuludest kuulub G4Si valvatavate objektide hulka üks üsna iseäralik objekt - „rong“. Kui olla lõpuni täpne, siis valve all on 100 meetrit ronge. Valvatavaks alaks on Edelaraudtee rongide Pärnu seisupark. Nimelt on Pärnu vandaalid ja graffity-harrastajad sedavõrd agarad ja ogarad, et Edelaraudtee otsustas nende tegevuse ohjeldamiseks pöörduda turvafirma poole.

 • Europrojekti kokkuvõte

  Kuupäev: 10.02.2011
  Autor: Julia Garanža

  Eurod on meil käibel juba üle kuu, kuid G4S Eesti sai nn piltliku joone europrojektile alla tõmmata alles jaanuari lõpus. See muidugi ei tähenda, et kogu töö on lõppenud ja kõik kroonid ringlusest kokku korjatud, kuid numbriliselt saame teha kokkuvõtte, mida rahavahetus meile tähendas.

 • Ühikas

  Kuupäev: 07.02.2011
  Autor: Julia Garanža

  Kui paljud ettevõtted pakuvad oma töötajatele lisaks tööle ka soodsat majutuse võimalust? Vist mitte paljud. Mõeldes omadele, ehitas G4S 2007. aastal Marsi tänavale ühiselamu. Tänaseks on palju üürilisi tulnud ka väljapoolt ning paari aastaga on ühika elanikkond muutunud väga mitmekesiseks.