Blogi

 • Andrus Ossip: vastuolusid täis aasta

  Kuupäev: 31.12.2011
  Autor: Andrus Ossip

  Lõppev aasta oli vastuoluline aasta. Meie töös oli palju seda, mille üle uhkust tunda. Samas muutsid jätkuvalt heitlik majanduskeskkond ja konkurentsisituatsioon eesmärkide saavutamise keeruliseks ega võimaldanud nii mõnegi teenuse osas oodatud määral kasvada.

 • Turvalist Uut Aastat!

  Kuupäev: 31.12.2011
  Autor: G4S Eesti

  Ükskõik, kuhu uus aasta Sind ka ei viiks, soovime, et see tooks meelerahu nii Sulle, Sinu perele kui ka Sinu lähedastele. Soovime Sulle turvalist uut aastat!

 • Priit Sarapuu: Klient on A ja O

  Kuupäev: 30.12.2011
  Autor: Priit Sarapuu

  Peatselt lõppev 2011 aasta oli nii Eesti majanduse kui ka G4Si jaoks täis vastuolusid. Aasta alguse majandusnäitajad olid optimistlikud: sisemajanduse kogutoodang pöördus tõusuteele, järjest kahanenud töötuse määr viitas samuti võimalikule tarbimise kasvule.

 • Euroaasta tõstis teadlikkust meie tugevustest

  Kuupäev: 28.12.2011
  Autor: Veiko Vaher

  Vaadates tagasi aastale 2011 tuleb esimesele asjana meelde eurovahetus. Petlik on arusaam, et 31. detsembri keskööl meie töö lõppes, kuna alles siis tuli reaalselt kogu eesti kroon turult kokku koguda ja asendada euroga. See oli väga suur ja vastutusrikas ülesanne, mille täitmisega meie meeskond suurepäraselt hakkama sai. Praeguseks kipume seda juba unustama, kuid põhjuseta, kuna see on tõestuseks, et mistahes raske ülesanne ei käi meile üle jõu ja näitab meie tugevust ning võimet olla nii erasektorile kui ka riigile partneriks olulistes projektides.

 • 2011: kõrgete ambitsioonide aasta

  Kuupäev: 27.12.2011
  Autor: Andres Lember

  Mina nimetaks aastat 2011 turvaturul kõrgete ambitsioonide aastaks. Kuid eks ole ju ka loomulik, et pärast sügavat majanduslangust oli ootus uuele tõusele, paremaks muutumise järele suur. Tegelikkus kujunes aga selliseks, et riigi majandusvankrit vedas sel aastal eksport, jättes sisemaisel tarbimisel põhineva turvaturu oodatust kehvemasse seisu. Eratarbija on jätkuvalt hinnatundlik ja ettevaatlik, eelistades kasvatada pangahoiuseid, teha kulutusi vaid hädavajalikule ning olla eriti konservatiivne uute püsikulude (sh nt ka koduvalveteenus) võtmisel. Valdav osa äriklientidest ostis ja ostab jätkuvalt vaid odavat hinda.

 • Poevarguses kahtlustatava kinnipidamisel hukkus G4Si turvatöötaja

  Kuupäev: 20.12.2011
  Autor: G4S Eesti

  Teisipäeval 20. detsembril hukkus tööülesannete täitmisel Tallinnas Haabersti linnaosas asuvast kaubanduskeskusest põgeneda püüdnud varast takistanud G4Si meesturvatöötaja.

 • Põhja Prefektuur ja G4S hoiatavad taskuvaraste eest

  Kuupäev: 14.12.2011
  Autor: Julia Garanža

  Homme algab Põhja Prefektuuri ja AS G4S Eesti teavituskampaania, mis juhib inimeste tähelepanu taskuvarguste ohule rahvarohketes kohtades. Kampaania kanaliteks on Tallinna ühistranspordis olevad monitorid ning sotsiaalvõrgustikud Facebook ja Youtube.

 • Türi valla silmad ja kõrvad

  Kuupäev: 12.12.2011
  Autor: Toomas Rui

  Justiitsministeeriumi statistika järgi on Järvamaal tänavu 9 kuuga registreeritud 488 kuritegu. Neid numbreid vaadates on selge, et traditsiooniliselt turvaliste Saaremaa ja Hiiumaa kõrval on Järvamaa üks turvalisemaid paiku Eestis. Maakonna suurust arvestades kõlab number komplimendina nii võimuesindajate tööle kui ka kogukonnale endale. Kui saarte turvalisust mõjutab paljuski veepiir, siis usun, et Järvamaal loeb paljuski kogukonna ühtekuuluvus ning soov näha oma kodupaika turvalisena. Järvamaa suurim - Türi vald ei ole siin erand: valla elanike turvalisuse eest vastutab lisaks politseile ka turvafirma G4S.

 • Naudi jõulurõõme Solarise rannas!

  Kuupäev: 08.12.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Chilli Solarise rannas, kus kogenud G4S rannavalvurid näitavad 10.detsembril kell 15:30 erinevaid päästevõtteid.

 • Tuleohutus - automaatne gaaskustutussüsteem

  Kuupäev: 06.12.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Varasemas tuleohutuse blogipostituses oli juttu tuleohutussüsteemide hoolduse vajalikkusest. Seekord tutvustab G4Si turvatehnika divisjoni tehniline spetsialist JÜRI TEDER automaatset gaaskustutussüsteemi, mis on mõeldud ettevõtete ruumidesse mitte kodudesse. Üldiselt kasutatakse gaaskustutussüsteemi sellistes kohtades, kus vee kasutamine ei ole mõislik, kuna vee kasutamisega võivad hävineda ettevõttele olulised materjalid või toimimist tagav seadmestik.

« Previous |  [1] 2  | Next »