Blogi

 • Jysk näeb Milestone´i videovalvesüsteemist kasu

  Kuupäev: 30.11.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Esimene kauplus, kes paigaldas oma poodi innovaatilise Milestone´i videovalvesüsteemi, oli Jysk. Seda juba mõnda aega kasutava Jyski kaupluse juhataja Kairi Lassi sõnul jooksid pikanäpumehed enne Milestone videovalvesüsteemi paigaldamist klienditeenindajad sõna otseses mõttes poes pikali ja saatsid sõnadega väga kaugele.... Nüüd on olukord tunduvalt parem.

 • Töövarjupäev 2011: "poleks uskunud, et te nii suured olete!"

  Kuupäev: 29.11.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  17. novembril osales üle Eesti ligi 3000 gümnasisti Töövarjupäeval, kasutades ära võimalust vaadata lähemalt täiskasvanute tööpäeva tegemisi. G4Sis said endale töövarjud juhatuse esimees Andrus Ossip. müügi- ja klienditeeninduse divisjoni direktor Priit Sarapuu, Lõuna piirkonna müügiosakonna juht Üllar Liblik ja kommunikatsioonijuht Julia Garanža.

 • Imeloom Milestone ehk kaasaegsed videovalvelahendused

  Kuupäev: 24.11.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Turvaspetsialistide seas ei ole sõna Mielstone mingi imeloom. Milestone Xprotect sõna taga peitub Milestone Systems AS poolt loodud IP videohalduse platvorm, mis võimaldab ehitada tänapäevaseid videovalvesüsteeme ning mida G4S on müünud oma klientidele juba paar aastat. Kuna usume selle süsteemi tulevikku, annab turvatehnikadivisjoni tootejuht Veikko Raasuke ülevaate, mis on selle tootja eelised.

 • Milestone´i auhind Läti Panga projekti eest

  Kuupäev: 24.11.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Septembris said Taanis 35 riigi spetsialistid kokku Milestonei seminaril, kus silmapaistvametele projektidele jagati ka auhindu, kokku kuues kategoorias. G4S Eesti sai tiitli kategoorias “Innovaatilisem ja silmapaistvam lahendus”. See on suur tunnustus G4S Eesti ja Alarmteci meeskonnale, kes oma teadmistega aitasid G4S Lätil võita hanke Läti Panga videovalvesüsteemi väljaehitamiseks.

 • Kasvu geen DNA-s

  Kuupäev: 23.11.2011
  Autor: Andrus Ossip

  Hästi väljakujunenud Eesti turvaturg oli majanduslanguse aastail karmis languses. Räsida said kõik, nõrgad tugevamalt, tugevamad nõrgemalt. Käesolevat aastat nimetaksin turu stabiliseerumise aastaks. Samas on tulevikuperspektiivid globaalmajanduses toimuvate tõmbluste tõttu ka Eesti majanduses, sh turvasektoris üpriski ähmased.

 • Tuleohutus - valehäire põhjused tuleb välja selgitada

  Kuupäev: 22.11.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Tuleohutus on teema, millele tuleks mõelda aastaringselt, mitte kampaaniakorras. Kahjuks on elus nii, et alles suured õnnetused panevad tagajärgedele mõtlema olgu tegemist siis tuleohutusega või mõne muu turvalisust puudutava teemaga. 17. novembri Eesti Ekspressis ilmus lugu Haapsalu lastekodu tulekahjust, kus Helle Niine kirjeldab olukorda: “Kurat, jälle valehäire,” mõtleb Helle, sest nii on viimasel ajal korduvalt juhtunud.

 • Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond tänas koostööpartnereid

  Kuupäev: 21.11.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  14. novembril tähistas SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond oma 11. sünnipäeva, peole kutsuti koostööpartnerid ja suurimad toetajad. Lastefond on üks suurimatest ja vanimatest lastehaiglate juures tegutsevatest heategevusfondidest Eestis ning aastatega on kogutud üle miljoni euro annetusi.

 • Andrei Kuntsmann - Mees, kes pigistab autost välja 300 kilomeetrit tunnis

  Kuupäev: 15.11.2011
  Autor: Julia Garanža

  Võib tunduda uskumatu, kuid vaatamata asjaolule, et Eestis tegutseb vaid mõni üksik noorte tehnikaring, on meie automudelistide ehitatud miniautod rahvusvahelistel võistlustel stabiilselt esimesed. Alaga, kus kiireima klassi automudelid kihutavad üle 300 km/h, tegeleb täna kahetsusväärselt vähe noori, kuid need vähesed on parimatest parimad.

 • Poevarga välimääraja

  Kuupäev: 09.11.2011
  Autor: Julia Garanža

  Tänavu 10 kuu jooksul pidasid G4Si turvatöötajad kinni ning andsid politseile üle 4736 korrarikkujat, kellest 3441 jäid vahele vargustega kaubandusettevõtetest. Üle Eesti tagastati kaubandusettevõtetele vargustelt tabatud õigusrikkujate käest äravõetud kaupa ligi 62 000 euro eest. Kes on need inimesed, kes himustavad endale kaupluste vara?

 • Kampaania "Soovita sõpra"

  Kuupäev: 07.11.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  G4S alustas novembris traditsiooniliseks kujunenud “Soovita sõpra” kampaaniaga, mille raames kutsume olemasolevaid erakliente soovitama G4S Koduvalve teenust oma sõpradele ja tuttavatele. Nii soovitaja kui ka ta sõber saavad pärast sõbra liitumist Koduvalve Täis-, Kombineeritud- või Infoteenusega kolm kuud G4S Koduvalve teenuse kuumakse vabastust.

« Previous |  [1] 2  | Next »