Blogi

 • Lase kaameral ennast valvata

  Kuupäev: 31.10.2011
  Autor: Tarmo Nigols

  Londoni kesklinnas ei ole võimalik astuda sammugi, jäämata mõne turvakaamera vaatevälja. Suurbritannia pealinn on kõige tihedamalt videovalvega kaetud linn maailmas. Miks? Sel lihtsal põhjusel, et tegemist on efektiivseima valvelahendusega ennetamaks kuritegevust ja aitamaks lahendada juba toime pandud süütegusid.

 • Hoolimatus oma vara suhtes võib kurjalt kätte maksta

  Kuupäev: 28.10.2011
  Autor: Andre Hanimägi

  Sügise saabudes jääb mõnigi maakodu tüh­jaks ning väärtuslik vara sinnapaika uut suve ootama. Selline olukord on eriti meelt­mööda paha peal väl­jas olijatele.

 • Üks heategu päevas: Reiko Tääker jagas mudilastele helkureid

  Kuupäev: 18.10.2011
  Autor: Julia Garanža

  Lisaks sellele, et juhtimiskeskuse vanemoperaator Reiko Tääker on G4Si ametlik staarturvatöötaja, aktiivne spordiklubi liige ja muidu tubli 11-aastase staažiga G4Si töötaja, on ta ka kolme lapse isa. See viimane (ning väga oluline!) asjaolu ongi põhjuseks, miks Reiko meie uudistesse jõudis.

 • G4S kavatseb omandada Taani päritolu kinnisvarahooldusettevõtte ISS´i

  Kuupäev: 17.10.2011
  Autor: Andrus Ossip

  Täna, 17. septembril, teatas G4S plc, et kavatseb omandada firma ISS ASi, mille tulemusena tekib maailma suurim turva- ja kinnisvarahooldusteenuseid pakkuv ettevõte.

 • G4S Koduvalve sügiskampaania

  Kuupäev: 13.10.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  “Nüüd saad ise valida, millest Sinu koduvalve koosneb. Koduvalve hinnad alates 3 eurost kuus,” just sellise sõnumiga on tänavune G4S Koduvalve sügiskampaania. Eesmärgiks on näidata, et koduvalve teenus ei pea olema turvaettevõtte poolt kindlaks määratud pakett, vaid et iga klient saab ise valida, millest tema koduvalve koosneb.

 • Saaremaa Ralli 2011

  Kuupäev: 05.10.2011
  Autor: Kadi Sumberg

  Sel nädalavahetusel, 7. ja 8. oktoobril toimub 44. Saaremaa Ralli, kuhu on oodata tuhandeid rallisõpru. Olles ralli ametlik turvapartner, soovitab G4S rallifännidel aegsasti tutvuda täna avaldatud katsete toimumisaegade- ja kohtadega ning võtta kuulda turvatöötajate ja korraldajate nõuandeid. Ralliradadega on võimalik tutvuda paberkandjatel, mis on kätte saadavad Saaremaa laevakompanii laevadelt ja Alexela tanklatest.