Blogi

 • Villu Õun sai Kodanikupäeva aumärgi

  Kuupäev: 29.11.2010
  Autor: Julia Garanža

  26. novembril Kodanikupäeva raames tunnustasid peaminister Andrus Ansip ja siseminister Marko Pomerants Stenbocki majas 17 tublimat ja tegusamat kodanikku. Kodanikupäeva aumärgi saajate seas oli ka meie töötaja Villu Õun.

 • Meie töötaja Eesti Talendis

  Kuupäev: 26.11.2010
  Autor: Julia Garanža

  G4S on Eesti suurim turvaettevõte, kus töötab suur hulk erinevaid inimesi. Nad hoolitsevad lennueelse julgestuskontrolli eest, püüavad vargaid, vastutavad suurürituste turvalisuse eest, loovad keerukaid tehnilisi turvalahendusi ja teevad palju muud huvitavat. Põnevaid lugusid meie inimeste töödest ja hobidest saate edaspidi lugeda rubriigist “meie töötajad”. Saagem tuttavaks!

 • Projekt "Hoovid korda"

  Kuupäev: 25.11.2010
  Autor: Tarmo Pärjala

  23. novembril ilmus rõõmustav uudis pealinna korteriühistutele, et alates 2011. aastast saab projekti „Hoovid korda“ raames taotleda toetust ka turvakaamerate paigaldamiseks ühistu aladele.

 • Millest koosneb juhtimiskeskus?

  Kuupäev: 22.11.2010
  Autor: Julia Garanža

  Mida arvaksite töökuulutusest: tööd saab raudse närvikavaga öötööd mittepelgav suurepärane suhtleja? Saage tuttavaks, just sellised inimesed töötavad G4S juhtimiskeskuses operaatoritena.

 • Milleks meile vaja turvafirmat?

  Kuupäev: 18.11.2010
  Autor: Kadi Sumberg

  Oktoobris 2010 läbi viidud Emori uuringust selgub, et ainult 38% ettevõtetest kasutab turvafirmade tehnilist valvet, mehitatud valvet või patrullteenust. Seega tekib küsimus, kuidas teised ettevõtted tagavad töötajate ja ka ettevõtte turvalisust? Kindlasti on abi turvaustest ja –lukkudest, lokaalsetest alarmsüsteemidest või lokaalsetest videovalvekaameratest. Kuid need abinõud on peamiselt suunatud vara kaitsmiseks. Turvafirma kogemused näitavad, et suurema turvalisuse varale ja töötajatele tagab aga leping turvafirmaga.

 • Rocca al Mare kooli 3.c lapsed kogusid Toidupangale 4102.50 krooni.

  Kuupäev: 16.11.2010
  Autor: Kadi Sumberg

  8. novembril korraldas Rocca al Mare kooli 3.c klass mardipäeva laada, kus kogu müügist saadud raha annetati Toidupangale. Laste sooviks oli aidata puudust kannatavaid kaaslasi, kelle vanematel ei jätku piisavalt raha igapäevase laua katmiseks. Kõik laadal müüdud söögid-joogid olid laste enda poolt valmistatud ning müüdi viimse raasuni ära. Kokku koguti 4102.50 krooni.

 • Sinilind

  Kuupäev: 14.11.2010
  Autor: Kadi Sumberg

  G4S Noorteklubi sai taas kord UNICEF Eestilt Sinilinnu aastapreemia. Auhind anti üle reedel, Toompea lossi Valges saalis. Sinilinnu aastapreemia antakse inimestele või ettevõtetele, kes on Eesti laste heaks aasta jooksul andnud oma parima; olnud oma tegevusega lastele eeskujuks, aidanud kaasa laste arengule, turvalisusele, tervisele või teinud laste ja noortega ennetustööd.

 • Euromündid

  Kuupäev: 12.11.2010
  Autor: Kadi Sumberg

  Paljudele täiskasvanutele on euro juba tuttav raha. Noorematele kodanikele on see aga uus ja huvitav. Kindlasti vajavad nad esialgu vanemate nõu, kuidas uut raha õigesti hinnata. 15 korda väiksemad summad võivad tekitada tunde, et asjad on muutunud odavamaks. Tuleb olla hoolas, et nad ei kulutaks kogu saadud raha kohe ära. Esialgu on soovitav lastele anda taskurahaks münte ja väiksemaid paberrahasid.

 • Lõpp unetutele öödele.

  Kuupäev: 10.11.2010
  Autor: Kadi Sumberg

  Rahulik kodutänav, majad üksteise kõrval reas. Kahepere majas elab teisel korrusel noorpere ja alumisel korrusel ema koeraga. Ühel ööl kui noored parajasti väljas olid, kuulis vanaema mingit kobinat. Arvates, et noored tulid koju, läks ta neile tere ütlema. Kuid oma laste asemel kohtas vanem proua elutoas röövijaid ning tema ebaõnneks ei olnud need arglikud pisivargad. Vanamemmele anti naha peale ning lukustati koos koeraga WC-sse.

 • G4S ja Contra: Mida võiks teada eurovahetusest?

  Kuupäev: 04.11.2010
  Autor: Kadi Sumberg

  01.01.2011 läheb Eesti üle eurole. Seni 18 aastat käibel olnud Eesti kroon saab auväärse koha ajalooraamatutes. Kuid see ei juhtu üleöö.

« Previous |  [1] 2  | Next »