Blogi

 • Muuda varga elu raskeks!

  Kuupäev: 26.10.2010
  Autor: Julia Garanža

  Sügise viimastel kuudel jääb enamik suvilarajoone inimestest tühjaks, mistõttu tõuseb ka sissemurdmise oht tühjalt seisma jäetud eramutesse. AS G4S Eesti soovitab kõigil suvekodude omanikel vaadata oma talvituma jäävad varad üle turvaspetsialisti pilguga.

 • Tulevased pensionärid veavad oma tööga Eesti riigi välja

  Kuupäev: 25.10.2010
  Autor: Andrus Ossip

  Eesti tööturgu ja ettevõtteid ootab väljakutse, millega tuleb hakata tegelema kohe - rahvastik vananeb ning enamik meist peab pensionile siirdumiseks kauem töötama kui praegusel ajal ja võimalusel raha teenima ka pensionärina. Selleks aga peavad muutuma nii töökohad kui ka üldine mõtteviis. Noortekultus tööturul on läbi saamas, üha enam loevad vanemaealised.

 • Äike lööb valusamalt kui elektri hind

  Kuupäev: 25.10.2010
  Autor: Andrus Ossip

  Hinnatõusudest rääkimine on ebapopulaarne teema, sest raha pole kunagi liiga palju ja tarbida on vaja. Osadest asjadest, mis tunduvad kallid, saame lihtsalt loobuda. Kuid kõigest mitte. Elekter on üks selline. Me vajame teda samapalju kui õhku. Olgu või hinge hinnaga, aga ta peab olema olemas: kogu aeg ja stabiilselt.

 • Suvel parem tantsi, mitte uju

  Kuupäev: 25.10.2010
  Autor: Andrus Ossip

  Kumb on parem, labajalavalss või krool? See küsimus polegi nii kohatu, kui vaadata koolide kehalise kasvatuse tunni riiklikku ainekava, kus kohustusliku kursuse raames õpetatakse gümnaasiumis rahvatantse, kuid ujumine justkui vaene sugulane võib-olla leiab kavavälise alana armu. Enamasti küll mitte.

 • Turvalist teed!

  Kuupäev: 21.10.2010
  Autor: Priit Orasson

  Liiklusmenetlustalituse sinivalgetes ruumides Tallinnas Vikerlase tänaval on vaikne ja rahulik – kuulda on vaid hiireklõpse. Peale vaadates ei vihja miski, et nendes kabinettides päästetakse elusid ning infosüsteem, millega need inimesed töötavad, on omasuguste seas maailmas üks uudsemaid ja mugavamaid. Ometi on see just nii.

 • Kõige laste- ja noortesõbralikum ettevõte

  Kuupäev: 08.10.2010
  Autor: Kadi Sumberg

  G4S Eesti järjepidev töö laste ja noortega sai ettevõtluspäeval tunnustatud Tallinna linnaisade poolt. Laste- ja noortesõbralikuma ettevõtte auhinna sai G4S Eesti. Auhinda vastu võttes tänas G4S esindaja Andres Lember kogu üldust: ”Kui me aastaid oleme oma tunnustust saanud laste säravatest silmadest, siis täna on meil väga hea meel näha, et seda tööd ja rõõmu on tähele pannud ka laiem avalikkus.”

 • Saaremaa Ralli 2010

  Kuupäev: 07.10.2010
  Autor: Kadi Sumberg

  8. ja 9. oktoobril toimub 43. Saaremaa Ralli 2010, kus kokku on registreerunud 152 ekipaazi. G4S võtab rallist osa kui ürituse heakorra tagaja – võistlustel hoitakse silma peal ralli avamisel, 6 kiiruskatsel ja ka service-pargis toimuval.