Autovalve

 • Rait Paimets: maasturiga olen eriti korralik liikleja

  Kuupäev: 08.07.2014
  Autor: Ande Etti

  4x4 reiside rändurid on asunud uuele seiklusele Kasahstan poole. Vahetult enne minekut andis aga Rait Paimets lahkesti välkintervjuu G4Si „Julged hoolida?" portaalile.

 • 4x4 reisid Kirde-Siberi ekspeditsioon sai avapaugu

  Kuupäev: 18.02.2014
  Autor:

  8. veebruaril startis 4x4 reiside ekstreemne ning eestlastele esmakordne 4x4-ekspeditsioon Tšukotkale Kirde-Siberis. Vaprate ekspeditsiooniliste teekonda saab jälgib G4S Autovalve ning läbi spetsiaalse rakenduse on see tehtud nähtavaks ka kõigile teistele.

 • G4S Autovalve saadab 4x4-reisijaid teel Norilskisse

  Kuupäev: 10.01.2013
  Autor: Tarmo Pärjala

  24. jaanuari hommikul stardib 4 autotäit eestlasi järjekordsele ekstreemsele automatkale. Matkaliste turvalisuse tagamiseks on sõidukitele paigaldatud ka seekord G4S Autovalve.

 • Siberi ekspeditsiooni matkalised on tagasiteel

  Kuupäev: 27.07.2012
  Autor: Julia Garanža

  Jälgime huviga ning jagame rõõmuga 10-liikmelise (9 meest ja üks vapper naine) seltskonna hulljulge reisi muljeid. G4S jälgimissüsteemidega varustatud kolme maasturiga liikuvad matkasellid on võtnud eesmärgiks näha oma silmaga Euraasia kõige idapoolsemat linna Magadani, mis on tänaseks ka tehtud.

 • Hoiame maailmaavastajatel silm peal

  Kuupäev: 19.06.2012
  Autor: Tarmo Pärjala

  16. juunil asus Venemaale - Euraasia kõige idapoolsemasse linna Magadani teele G4S jälgimissüsteemidega varustatud kolmest maastikuautost koosnev ekspeditsioon. 50 päeva vältava ekstreemse automatka teele jäävad Siberi eestlaste küla Kaseke, raskesti läbitav Baikal-Amuuri magistraal “BAM”, kurikuulus “Road Of Bones”, mille osaks said sajad teed ehitanud sunnitöölised ning kirsiks reisitordile saab olema kõige kaugemas punktis asuv “Starõi Tallinn” restoran.

« Previous |  [1] 2  | Next »