Meie auhinnad

ETEL valis Aasta Turvatöötajaks G4Si lennundusjulgestustöötaja

  • Kuupäev: 03.04.2013
    Autor: Julia Garanža

Eesti Turvaettevõtete Liit valis Aasta Turvatöötajaks 2012 meie lennundusjulgestustöötaja Aleksander Meigase. Lennujulgestuses töötatud aastate jooksul avastas alates 2005. aastast turvatöötaja ametit pidav Aleksander rohkem kui 1000 lennule keelatud eset. Mullu avastas ta reisijate käsipagasist 232 lennule keelatud eset. Põhitöö kõrvalt aitab Aleksander koolitada ja treenida uusi G4Si lennundusjulgestustöötajaid ning annab tööõiguse loenguid Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis.Enne G4Si tulekut töötas Aleksander pikalt politseis – Ida prefektuuri koosseisus. Aasta parimat turvatöötajat valib Eesti Turvaettevõtete Liit juba viiendat aastat. Selle aasta valik paistis silma esitatud kandidaatide kõrge taseme ja pikaajalise töökogemusega. Aasta Turvatöötajat tunnustatakse nimelise hinnalise meenega.

Kliendid ja koostööpartnerid Aleksandrist

AS Tallinna Lennujaam lennundusjulgestuse juht Tarvi Pihlakas:„Aleksander on alati jäänud silma oma positiivse suhtumise ja pühendumisega tööülesannete täitmisse. Tema keskendumine paistab reaalselt välja ka tema töötulemustes, olles kogu aeg enim keelatud esemeid avastanud töötajate nimekirjas. Aleksandri põhjalikus loob meile võimaluse kasutada teda eriti suure riskiastme ja vastutusega tööülesannete täitmisel. Aleksandri panus lennundusjulgestuse nõuete täitmisel Tallinna Lennujaamas on suure väärtusega.

Anti Puutsa, AS Panaviatic (varasemalt Lennuameti lennundusjulgestuse osakonna juhataja):

Minu eelnevad kokkupuuted Aleksandriga nii lennuametnikuna kui kliendina võiks kokku võtta järgmiselt: Aleksander Meigas on jätnud mulle väga hea mulje mitte üksnes professionaalse läbivaatuse teostajana, vaid ka sõbraliku, viisaka ning abivalmis töötajana. Tema näol on tegemist visiitkaardiga mitte üksnes ASile G4S Eesti, vaid ka Tallinna lennujaamale.

Tallina Lasnamäe Mehaanikakooli personalijuht Kerstin Piik:

Aleksander loeb Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis Tööõiguse aluste moodulit juba teist õppeaastat. Peale 2011/2012.õa jäime temaga väga rahule ning tegime ettepaneku, et ta tuleks ka 2012/2013.õa tunde andma. Pedagoogid iseloomustavad Aleksandrit vastutuleliku ja kompetentse kolleegina. Õpilaste sõnul on tunnid huvitavad ning tunnis on meeldiv õhkkond. Õpetajana on Aleksander ennast kehtestanud, õppeainet edastab professionaalselt, ilmestades teooriat reaalsete tööelu näidetega. Õpilastesse suhtub positiivselt, võtab neid kui partnereid. Aleksandr Meigast iseloomustab kohusetundlikkus, ta suhtub koolitöösse tõsiselt. Meie praktikas ei ole varem ette tulnud olukordi, kus käsundivõtja määrab peale käsunduslepingu lõppemist omal vabal tahtel konsultatsiooniaegasid õppevõlgnevustega õpilastele, et nood saaksid õppeaine siiski arvestatud. See näitab, et inimene ei ole ükskõikne vaid teeb oma tööd südamega.

Aleksander Ida-Viru Politseiprefektuuri politseiametnikuna

Meigas

Aleksander Meigas

 

Kategooriad: Meie töötajad   Meie auhinnad   Meie kliendid  

Kommentaarid

Lisa kommentaar