Sinu eest valvel!

Meie auhinnad

G4S sai vastutustundliku ettevõtte tunnustuse

  • Kuupäev: 28.11.2012
    Autor: Ande Etti
Hiljuti selgusid Eesti 2012. aasta vastutustundliku ettevõtluse indeksi tulemused ning indeksi kohaselt vääris seda kvaliteedimärgist 33 ettevõte hulgas ka G4S. Märgis omistati ettevõtetele kolmel astmel: kuld- (90% võimalikust maksimumtulemusest), hõbe- (80%) ja pronkstase (70%). G4S sai tunnustuse pronks-kategoorias.„G4S Eesti ambitsioon on lisaks ärieesmärkidele luua ning hoida turvalist elu- ja töökeskkonda nii klientidele kui oma töötajatele. Oleme kindlasti lähtunud oma ärimudeli kujundamisel jätkusuutlikkusest, usaldusväärsusest ja aususest, mistõttu on väga hea meel saada Eesti vastutustundliku ettevõtte tunnustust,“ kinnitas G4Si klienditeenindusdirektor Ene Raja.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht Marko Siller kommenteerib: „Tulemused väljendavad ettevõtete taset võrreldes tänast Eesti reaalsust peegeldava võimaliku suurepärase sooritusega. Hindame läbimõeldud ja põhitegevusega seotud lähenemist. Kindlasti ei tähenda ka kuldmärgis absoluutset tippu – alati saab paremini. Küll aga näeme, et märgise saanud ettevõtted on teinud tunnustust väärivaid samme õiges suunas.“

Indeksi eesmärk on aidata ettevõtetel analüüsida, kuidas tegutseda keskkonna ja kogukonna suhtes vastutustundlikumalt ning kujundada seeläbi jätkusuutlikku ärimudelit ja olla majanduslikult edukam. Oma tegevuse vastutustundlikkuse hindamiseks pidid ettevõtted vastama enesehindamise küsimustikule, mida hindasid valdkonna eksperdid. Pisteliselt valideerisid ettevõtete vastuseid KPMG Balticsi audiitorid.

Indeksi projekti veab Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, EBSi Eetikakeskuse ja ajalehega Äripäev.

NB! Tabel ei väljenda punktilist paremusjärjestust, vaid toob ettevõtte kvaliteedimärgise kategooriate kaupa tähestiku järjekorras


vastutustundlik ettevõte 2012
Kategooriad: Statistika   Huvitav   Meie töötajad   Meie auhinnad   Julged hoolida?  

Kommentaarid

Lisa kommentaar