Sinu eest valvel!

Meie auhinnad

Vastutustundlik ettevõte 2011

  • Kuupäev: 16.01.2012
    Autor: Kadi Sumberg
G4S peab vastutustundlikuks ettevõtteks olemist väga oluliseks ja arvestab oma tegevuses majanduslike, sotsiaalsete ja keskkonnamõjudega, seades eesmärgiks positiivsete mõjude suurendamise ja negatiivsete mõjude vähendamise kõikides meie ettevõtetes üle maailma.
 
2011. aastal osales G4S Eestis esmakordselt konkursil „Vastutustundliku ettevõtluse indeksi TOP 2011“ ning jagas 73,8 punktiga 20-21 kohta. Konkurss toimus juba 4. korda ning sel aastal osales selles 58 ettevõtet ja 2 avalik-õiguslikku organisatsiooni. Nii G4S Eesti kui kõik teised ettevõtted, kes saavutasid vastutustundliku ettevõtluse indeksis koondtulemuseks vähemalt 70 punkti maksimaalselt võimalikust 100st, saavad endale õiguse kasutada oma kommunikatsioonis aasta jooksul ametlikku vastutustundlikku ettevõtte kvaliteedimärgist koos vastava aastaarvuga.

„G4S Eestile on see tiitel suureks tunnustuseks. See kinnitab, et oma majandustegevustes võtame arvesse nii klientide, töötajate, koostööpartnerite, kohaliku kogukonna kui ka ühiskonna huve. Jätkame ka edaspidi panustamist kõigis nendes valdkondades, eesmärgiga muuta Eesti ühiskonda turvalisemaks,“ lisas Andrus Ossip, G4S Eesti juhatuse esimees.

„Vastutustundliku ettevõtte“ konkurssi korraldab MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum.
„Vastutustundliku ettevõtte“ TOP 2011 nimekiri.
Teemast, mida kätkeb endas vastutustundlik ettevõtlus, saate lugeda siit.

G4S Eesti võitis 2011. aastal teist aastat järjest Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Konjuktuuriinstituudi poolt välja antud kõige konkurentsivõimelisema teenindusettevõtte auhinna. Samuti kinnitati ettevõtte krediidireiting taas tasemel suurepärane (AAA). Sellega tõestame meie töötajatele, klientidele ja hankijatele, et oleme neile kindel ja usaldusväärne koostööpartner, kes täidab võetud kohustusi.

Vastutustunnet G4Si äritegevuses on ka varem tunnustatud. 2010. Aastal valis Tartu linn G4S Eesti kõige vastutustundlikumaks ettevõtteks. Samal aastal tunnustas Tallinna Linnavalitsus G4Si lastesõbralikema ettevõtte tiitliga. Lastesuunalise tegevuse eest on UNICEF Eesti Rahvuskomitee tunnustanud G4Si kolmel korral Sinilinnu aastapreemia vääriliseks.

Kategooriad: Meie auhinnad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar