Meie auhinnad

Milestone´i auhind Läti Panga projekti eest

  • Kuupäev: 24.11.2011
    Autor: Kadi Sumberg

Milestone auhind

Septembris said Taanis 35 riigi spetsialistid kokku Milestone´i seminaril, kus silmapaistvametele projektidele jagati ka auhindu, kokku kuues kategoorias. G4S Eesti sai tiitli kategoorias “Innovaatilisem ja silmapaistvam lahendus”. See on suur tunnustus G4S Eesti ja Alarmteci meeskonnale, kes oma teadmistega aitasid G4S Lätil võita hanke Läti Panga videovalvesüsteemi väljaehitamiseks.

G4S Eesti koostöös Läti kolleegidega varustas nelja Läti panka Milestone´i platvormil toimiva videovalvesüsteemiga. “Meile kuulus selles projektis nõustaja ja varustaja roll,” selgitas AS Alarmteci müügijuht Allan Tooming. “Paigaldustööd tegid lätlased ise, meie hoolitsesime seadmete ja litsentside eest ning tagasime ka tehnilist tuge,” täpsustab ta.

Kokku läks nelja Riias, Daugavpilsis ja Liepājas asuva pangakontori varustamiseks tarvis üle 400 videokaamera. “Need lähevad lisaks juba olemasolevatele. Selleks, et kõik toimiks, peab pankades varem kasutusel olnud videoserverid modifitseerima Milestone´i kõlbulisteks. “Vanad analoogkaamerad integreeriti läbi videoenkooderite, projekti käigus lisatavad uued kaamerad tootjatelt Axis, Arecont ja IQeye on aga IP-kaamerate seas tõeline koorekiht”, selgitab Allan Tooming.

Turvatehnikadivisjoni juhi Priit Valgu sõnul on tegu tehnilise lahenduse osas väga spetsiifilist keskmonitooringu tarkvara kasutava videosüsteemiga. "Lahenduse innovatiivsust tõstis oma igaaastasel arenduskonverentsil eriliselt esile ka Milestone´i tarkvaraplatvormi tootja, andes G4Sile eriauhinna “Innovaatilisem ja silmapaistvam lahendus” kategoorias. Kõnealune projekt oli väga hea näide G4Si kontsernisisesest riigipiire ületavast koostööst," lisas Priit Valk.

Postitused Milestone´i videovalve teemal:

Imeloom Milestone ehk kaasaegsed videovalvelahendused

Jysk näeb Milestone´i videovalvesüsteemist kasu


Kategooriad: Videolahendused   Meie auhinnad   Videovalve   Meie kliendid  

Kommentaarid

Lisa kommentaar