Meie auhinnad

Kuldmuna 2011 kujunduslahenduste nominatsioonis sai G4S Eesti esikoha

  • Kuupäev: 06.06.2011
    Autor: Kadi Sumberg

17. detsembril Pärnu Spordihallis korraldatud G4S Eesti tänuüritus parimatele töötajatele sai reklaamkonkursil Kuldmuna 2011 kujunduslahenduste nominatsioonis esikoha.

G4S korraldab iga aasta oma parimatele töötajatele aastalõpugala, kus nõukogu esimees Lauri-Veikko Saloranta ja juhatuse esimees Andrus Ossip autasustavad kontserni parimaid töötajaid.

2010. aasta G4Si aastalõpugala kujunduslahenduse ja ka kogu köögipoole eest vastutas firma X3M Marketing. Firma tegevjuhi Ken Matsalu sõnul oli nii suurejoonelise ürituse korraldamine ka kogemustega tegijale parajaks väljakutseks.

Aastalõpugala lahendus


Gala-show ja kujunduse kandvaks ideeks sai aasta-aegade vaheldumine ja tunnuslauseks “G4S iga ilmaga!”. Ambitsioonika ülesande täitmiseks töötati välja uudne ja terviklik 3D kujunduskontseptsioon, mille põhikomponentideks olid heli-, videokujundus ja dekoratsioonid. Spordihalli saal muudeti 4000 m2 kanga ja põrandakatte abil blackboxiks, kuhu ehitati spetsiaalne kõlarite süsteem, mis tekitas soovitud surround efekti ning edastas ürituse tarbeks loodud aastaaegade helisid (nt. kevad – linnulaul, sügis – vihm, äike jne).

Laes olevatele kangaribadele projetseeriti läbi valguslahenduste ilmastikuoludele iseloomulikke varjundeid. Seintel rippusid suurte valgete ekraanide ees mitmemeetrised raagus puud, kuhu kuvati aastaaegadele omaseid elemente (värvilised lehed, vihmasadu, lumesadu jne.)

Mitmetasandilist lava ühendasid LED ekraanid, mis näitasid lähtuvalt programmist erinevate aastaaegade pilte, jättes mulje justkui vahelduks maapind otse esinejate jalge all. Programmi toetamiseks oli osa lavast ehitatud kunstjääst. Kuldmuna-vääriliseks tunnistatud tulemuse tagas kõikide kujunduskomponentide ladus koostöö, mis andis edasi aastaaegade vaheldumist ja tõi saali ehedaid emotsioone suvest, sügisest, talvest ja kevadest.


G4S Eesti aastalõpugala ülevaade:


Kategooriad: Meie töötajad   Meie auhinnad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar