Meie auhinnad

 • Aasta turvatöötajaks valiti G4S turvatöötaja Dmitri Tšernõhh ning tunnustatud turvalahenduseks Nublu suitsu- ja vinguandur

  Kuupäev: 08.06.2020
  Autor: Reimo Raja

  Reedel, 4. juunil valis Eesti Turvaettevõtete Liit aasta parimad turvatöötajad, turvatehniku ja turvalahenduse. Valikul osalesid ETEL liikmed ehk Eesti suuremad turvaettevõtted, lisaks koostööpartnerid Politsei- ja Piirivalveametist, Päästeametist, Siseministeeriumist, Maksu- ja Tolliametist, Naabrivalvest, Tööandjate Keskliidust ja Kutsekojast.

 • G4S kaitses jätkusuutliku ja vastutustundliku ettevõtte tiitlit

  Kuupäev: 26.02.2014
  Autor: G4S

  25. veebruaril tunnustas Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum 34 Eestis tegutsevat ettevõtet vastutustundliku ning sotsiaalselt- ja keskkonnaalaselt jätkusuutliku äritegevuse eest kvaliteedimärgisega. G4S Eesti sai tunnustuse pronkstaseme tugevuskategoorias.

 • G4Sile anti üle Aasta Tervisesõber 2013 tiitel

  Kuupäev: 18.06.2013
  Autor: Ande Etti

  Nädalavahetusel andis Eesti Terviseedenduse Ühing üldkogul AS G4S Eestile üle Aasta Tervisesõber 2013 tiitli. Varasemalt on selle tunnustuse pälvinud Evelin Ilves, Arnold Rüütel ja saade Ringvaade saatejuhtide Anu Välba ja Marko Reikopiga.

 • G4Si turvalahendused pälvisid Eesti Turvaettevõtete Liidu tunnustuse

  Kuupäev: 10.04.2013
  Autor: Julia Garanža

  4. aprillil toimunud XII Turvakonverentsil tunnistas Eesti Turvaettevõtete Liit (ETEL) AS G4S Eesti Kaitseministeeriumi ja Alstom Estonia ASi Eesti Energia uue põlevkivielektrijaama esimese bloki turvalahendused 2012. aasta parimateks.

 • G4S valiti Aasta Tervisesõbraks 2013

  Kuupäev: 08.04.2013
  Autor: Eesti Tervisedenduse Ühing

  Tervisedenduse praktikutest ja teaduritest koosnev Eesti Tervisedenduse Ühing tunnustab 2013.aastal neljandat korda avaliku elu tegelast (organisatsiooni), kes on oma tegevusega toetanud ja tähtsustanud rahva tervist. Aastal 2013 valiti Aasta Tervisesõbraks AS G4S.

 • ETEL valis Aasta Turvatöötajaks G4Si lennundusjulgestustöötaja

  Kuupäev: 03.04.2013
  Autor: Julia Garanža

  Eesti Turvaettevõtete Liit valis Aasta Turvatöötajaks 2012 meie lennundusjulgestustöötaja Aleksander Meigase. Lennujulgestuses töötatud aastate jooksul avastas alates 2005. aastast turvatöötaja ametit pidav Aleksander rohkem kui 1000 lennule keelatud eset. Mullu avastas ta reisijate käsipagasist 232 lennule keelatud eset. Põhitöö kõrvalt aitab Aleksander koolitada ja treenida uusi G4Si lennundusjulgestustöötajaid ning annab tööõiguse loenguid Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis.

 • Aasta tegija Reigo Tori ihkab näha maailma

  Kuupäev: 30.01.2013
  Autor: Julia Garanža

  Swissotellis objekti vanemana töötav Reigo uhtus G4Si randa eurolaine. Üleskutse anda oma panus euro turvalisse tulekusse kõlas täpselt õigetele kõrvadele.Eluaeg sporti teinud ning noortele üritusi korraldanud Reigo läbis vajalikud koolitused ning õige pea leidis end Saaremaalt – Leisi postkontorist, kus jälgis hoolega, et kohalikud elanikud saaksid kroonid turvaliselt eurodeks vahetatud. „See oli huvitav kogemus: Leisi memmed tõid oma elu jooksul sukasäärde kogutud säästud eurodeks vahetama. Ümbrikust võeti välja 30 000 krooni ning asemele pandi uhiuued eurod. Nii need memmed ümbrikutega seal muudkui vahetusid.“ Selles esimeses töökohas oli Reigo jaoks veel midagi, mis osutus väärtuslikuks boonuseks: „Minu ööbimiskohas oli suur raamaturiiul, ulata vaid käsi ja vali endale meelepärane raamat.

 • „Hoolivusmeetri“ võitjaid liigutas südamlik auhind

  Kuupäev: 08.01.2013
  Autor: Ande Etti

  Novembri- ja detsembrikuus testis G4Si algatatud „Julged hoolida?“ lehel „Hoolivusmeetriga“ oma teadmisi 2010 inimest. Seekord andsime neile võimaluse panna proovile oma suhtumine ja teadmised-oskused olukorras, kus keegi vajab abi. Küsisime nii teiste aitamise kohta kui ka seda, kuidas käitutaks olukorras, kui abivajaja on vastaja ise, lemmikloom või väike laps.

 • G4S sai vastutustundliku ettevõtte tunnustuse

  Kuupäev: 28.11.2012
  Autor: Ande Etti

  Hiljuti selgusid Eesti 2012. aasta vastutustundliku ettevõtluse indeksi tulemused ning indeksi kohaselt vääris seda kvaliteedimärgist 33 ettevõte hulgas ka G4S. Märgis omistati ettevõtetele kolmel astmel: kuld- (90% võimalikust maksimumtulemusest), hõbe- (80%) ja pronkstase (70%). G4S sai tunnustuse pronks-kategoorias.

 • Hea naabri tiitli pälvis perekond Kass Võrumaalt

  Kuupäev: 18.05.2012
  Autor: Julia Garanža

  Eesti Naabrivalve ja G4Si teistkordsel „Hea naabri“ konkursil valis žürii parimaks naabriks perekond Kassi Tiitsa külast Võrumaalt. Võitja kuulutati välja 16. mail Eesti Naabrivalve üldkoosolekul.

« Previous |  [1] 2  | Next »