Sinu eest valvel!

Märts 2017

Tunnusta turvateenindajat!

  • Kuupäev: 16.03.2017
    Autor: Esme Kassak

Märts on hea teeninduse kuu ning seda ka G4Sis. Juba kolmandat aastat kutsume "Märka turvateenindajat!" kampaania raames tunnustama tublisid turvateenindajaid.

Turvatöötajalt oodatakse lisaks professionaalsele tööle üha enam sõbralikku ja asjalikku suhtumist. Sõbralik ja viisakas olek on aidanud nii mõnegi keerulise olukorra kiirelt lahendada või sootuks ära hoida. Selleks, et lisaks asjatundlikule turvatöö tegemisele oleksime head suhtlejad ja osavad klienditeenindajad, saad aga ka sina kliendina kaasa aidata, andes meile asjakohast tagasisidet.

Patrullide ja erinevate objektide turvatöötajad, turvatehnikud, lennujulgestajad, häirejuhtimise spetsialistid, sularahavedajad ja paljud teised turvaettevõtte töötajad teevad kõik tööd selle nimel, et Eesti oleks turvalisem. G4S turvatöötajad annavad igapäevaselt politseile üle mitmeid korrarikkujaid, olgu selleks vargus, avaliku korra rikkumine või kaaskodanike ohtu seadmine. Hindamatu on aga selle vara väärtus, mille vastu jääb kuritegu sooritamata, sest turvatöötajad hoiavad selle juba eos ära.

"Märka turvateenindajat!" kampaania kestab kuu aega, 1. märtsist kuni 10. aprillini. Kõigi sel perioodil turvateenindajate kohta tagasisidet andnud inimeste vahel loosime välja G4Si logoga meeneid. Andes tagasisidet Sinu objektil või piirkonnas turvalisust tagavale turvatöötajale, on Sul võimalik ühtlasi teda premeerida. Tublimaid töötajaid, keda "Märka turvateenindajat!" kampaania raames on esile tõstetud, täname 21. aprillil G4Si I kvartali parimate turvatöötajate tänuüritusel.  

Tagasisidet ootame ka pärast kampaania lõppu, sest peame head klienditeenindust oma ettevõttes väga oluliseks. Seejuures oleme tänulikud ka selliste kogemuste jagamise eest, kus meil on veel arenguruumi. Omalt poolt lubame, et sinu head sõnad jõuavad töötajani ja ka teiste kolleegideni. Seevastu muredele püüame koheselt lahenduse leida.

Anna meile tagasisidet ja osale G4Si meenete loosimises!
 

Esme Kassak
G4Si kommunikatsioonispetsialist
 

Kategooriad: Märts 2017  

Kommentaarid

Lisa kommentaar