Sinu eest valvel!

Märts 2017

Kuidas paigaldada Väikevalvet?

  • Kuupäev: 16.03.2017
    Autor: Jaan Nappus
Värskelt valminud videojuhend toob Sinuni meie uusima valvelahenduse, Väikevalve paigalduse. Kõigest 10 minutit Sinu aega ja suvekodu, panipaik või mõni muu väiksema valvevajadusega hoone ongi G4Si ööpäevaringse valve all.
Proovi ise järele, sest kõikidele G4Si klientidele, kes märtsi jooksul Väikevalvega liituvad on üks kuu teenust täiesti tasuda.


Juba mõnda aega on meie kliendid küsinud lihtsat ja soodsat valvelahendust, mida paigaldada näiteks suvilasse. Kohta, kus ise iga päev ehk ei viibi, kuid mis vaatamata sellele, et seal midagi märkimisväärselt hinnalist ei hoita, siiski vandaalide ja varaste eest kaitset vajaks. Samuti sobib Väikevalve väga hästi näiteks panipaikadesse, mis ei ole Sinu kodu valvesüsteemiga ühendatud.

Just nendest soovidest lähtudes valmiski mõne kuu eest G4S Väikevalve. Seade, mis ühendab endas liikumisanduri, GSM-saatja ja keskseadme. Lisaks sellele, et valvestamine toimub Sinu enda mobiiltelefoniga, saad seadme ise ka soovitud kohta paigaldada. Juhendvideos näitab spetsialist Kristel Saarm samm-sammult, kuidas täpselt seadet paigaldada ja mida teha, et signaal kenasti G4Si juhtimiskeskusesse jõuaks. Samuti saab ülevaate suitsuanduri paigaldamisest, mida on võimalik soovi korral Väikevalve süsteemiga liita.

Vaata siit järele, kui lihtne Väikevalve paigaldamine on!Telli Väikevalve üheks kuuks tasuta lehelt www.g4s.ee/proovipakkumine.


Jaan Nappus
G4Si müügi- ja klienditeenindusdivisioni direktor

 
Kategooriad: Märts 2017  

Kommentaarid

Lisa kommentaar