Märts 2017

 • Tunnusta turvateenindajat!

  Kuupäev: 16.03.2017
  Autor: Esme Kassak

  Märts on hea teeninduse kuu ning seda ka G4Sis. Juba kolmandat aastat kutsume "Märka turvateenindajat!" kampaaniaga tunnustama tublisid turvateenindajaid.

 • Kuidas paigaldada Väikevalvet?

  Kuupäev: 16.03.2017
  Autor: Jaan Nappus

  Värskelt valminud videojuhend toob Sinuni meie uusima valvelahenduse, Väikevalve paigalduse. Kõigest 10 minutit Sinu aega ja suvekodu, panipaik või mõni muu väiksema valvevajadusega hoone ongi G4Si ööpäevaringse valve all. Proovi ise järele, sest kõikidele G4Si klientidele, kes märtsi jooksul Väikevalvega liituvad on üks kuu teenust täiesti tasuda.

 • Väga super mees, on väärt preemiat

  Kuupäev: 16.03.2017
  Autor: Dagmar Pedaja

  Nii kõlab üks paljudest kiitustest, mis me eelmisel aastal oma klientidelt läbi soovitusindeksi tagasiside saime. G4Si üldine soovitusindeks oli teie, meie klientide, eelmise aastal antud vastuste põhjal 42 protsenti. Oleme käinud maha pika tee, sest neli aastat tagasi, kui soovitusindeksi vormis tagasisidet küsima hakkasime, oli aasta tulemus alla 20 protsendi. Meil on oma saavutuste üle ütlemata hea meel, kuid klientide tagasiside on meie jaoks jätkuvalt väga oluline.

 • Ärata oma valvesüsteem talveunest

  Kuupäev: 16.03.2017
  Autor: Kristel Saarm

  Päikesekiired paistavad üha tihemini aknast sisse, külmakraadid taanduvad ja suurte kevadpuhastuste aeg on saabumas. Nii nagu Sinu kodu vajab puhastamist ja hooldust ning mõni kulunud koht ootab pisikest parandustööd, vajab neid samu asju ka valvesüsteem. Hooldamata süsteem võib pärssida sissetungi kiiret avastamist ning see välistab ka Koduvalvele turvagarantii tingimuste laienemise.

 • Staff – üritusturvalisuse täisteenus turvaplaanist piletikontrolli ja meedikuni

  Kuupäev: 16.03.2017
  Autor: Villu Õun

  Nagu mitmel eelnevalgi aastal toimusid ühe firma suvepäevad ühes kaunis Eestimaa paigas mere ääres. Ilm oli imeline ja osalised rõõmsas meeleolus. Õnnetuseks püstitati suvepäevaliste telklaager alale, kus pesitsesid maaherilased. Vaid mõne minuti jooksul sai nõelata mitukümmend inimest. Õnneks oli ürituse korraldaja tellinud, küll veeohutust silmas pidades, korda tagama ka G4S rannavalve, kelle väljaõppinud meediku juurde tekkis kiirelt pikk järjekord abivajajatest.

 • Kas Sinu töökoht kasutab juba virtuaalset läbipääsusüsteemi?

  Kuupäev: 16.03.2017
  Autor: Priit Orasson

  Nutiseadmed on meie igapäevaelu lahutamatu osa. Seega tundub igati mõistlik, et üha rohkem igapäevaseid toiminguid koondub Sinu nutitelefoni või nutikella. E-kirjad, ajalehed, televisioon ja palju muud on juba ammu kättesaadavad meie väikestes nutikates kaaslastes. Nüüdsest on võimalik hüvasti jätta veel ühe tüütu plastkaardiga, sest HID Mobile Access pakub virtuaalseid läbipääsusüsteeme, tänu millele võid oma töökoha võtmekaardi nüüd igal hommikul koju unustada.