Sinu eest valvel!

Mai 2019

Soodne valvelahendus suvilasse või maakoju

  • Kuupäev: 14.05.2019
    Autor: Tarmo Pärjala
Saabuv suvi viib mõtted taas maakodule. Juba esimeste ilusate ilmadega on mõnus tööriistad ja tehnika kaasa haarata ning koos perega suvekodu korrastama minna. Kuna seal läheb neid tihti rohkem vaja kui linnas, on mugav kõik asjad suvilasse jätta. Kuidas aga olla kindel, et pärast töönädalat uuesti maale jõudes kõik alles on?

G4Si teenusevalikus on just suvilatesse sobiv Väikevalve. Väikevalve on soodne lahendus väiksema valvevajadusega objektile – maakodusse, suvilasse või mujale, kus Sa ise iga päev ei viibi. Tegemist on ühe kompaktse seadmega. Väikevalve ei vaja suuri investeeringuid ja seda on ülimalt lihtne ka ise paigaldada. Kuna tehnikut suvilasse kohale kutsuda ei ole vaja, saab selle arvelt nii enda aega kui ka raha kokku hoida.

Valve sisse- ja väljalülitamine toimub väga mugavalt – saad seda teha mobiiltelefoniga, ükskõik kus Sa asud. Teenus töötab nii nuti- kui ka nuputelefoniga ja selle kasutamisega saab igaüks hakkama. Kuna Väikevalve teenus toimib üle mobiilsidevõrgu, on teenuse toimimiseks vajalik Telia levi olemasolu. Kui väikevalve on paigaldatud, palub juhtimiskeskus Sul teha ühe proovihäire kontrollimaks, et kõik töötab korrektselt. Selleks tulevad juhised Sinu telefonile SMSiga.Häire korral saab sellest teada kohe meie 24/7 töötav juhtimiskeskus, kes saadab kõige lähemal asuva patrulli olukorda kontrollima. Isegi kui maakodu asub asustusest kaugemal, on reageerimise aeg piisav, et tõkestada vargust. Maakodus toime pandud vargusele kuluvat aega ei mõõdeta tavaliselt minutites, vaid tundides, kuna vargad teavad, et omanikud on sealt pikemalt eemal. Võimalus pikalt tegutseda teebki suvilad varaste jaoks eriti ahvatlevaks.

Kui Sa kardad ka tuleohtu ja tahaksid tulekahjuohust varakult teada saada, tasub Väikevalve seadme külge ühendada ka suitsuandur, mis annab samuti teate kohe juhtimiskeskusesse. Häire puhul sõidab patrull kohe kontrollima ja kutsub vajadusel päästeameti. Kuna suvilates pole tihti kedagi lähedal, siis on hea, kui andur saab tuleohust teada anda ja on võimalus maja veel päästa.

Uuri väikevalve kohta lähemalt siit
Tarmo Pärjala
Turundusjuht

Kategooriad: Mai 2019  

Kommentaarid

Lisa kommentaar