Mai 2019

 • Kuidas end tööl turvaliselt tunda

  Kuupäev: 14.05.2019
  Autor: Artur Rinne

  Kas Sina ja Sinu kolleegid tunnevad end igapäevaselt tööl olles turvaliselt? Mida Sa teeksid juhul, kui peaksid tegelema kliendiga, kes muutub ootamatult agressiivseks või liigub Sulle juba ohtlikult lähedale? Kas Sa oskaksid käituda? Tavaliselt keegi ei mõtle sellele, enne kui niisugune olukord kätte jõuab. Alles hiljuti jõudis ka meediasse teade, et G4Si turvamehed pidasid kinni hotellitöötajat vägistada üritanud inimese. Selles olukorras sai administraator enda kaitsmisega ilusti hakkama, aga kas ka Sina või Sinu kolleegid oleksid saanud?

 • Sõudja Kaspar Taimsoo: „Eesmärk on 2020. aasta Tokyo olümpiamängud võita“

  Kuupäev: 14.05.2019
  Autor: Jana Palm

  Asusime toetama andekat ja rohkelt medaleid võitnud sõudjat Kaspar Taimsood. Usume, et tema nimi ei ole võõras ühelegi eestlasele, kes jälgis 2016. aasta Rio olümpiamänge, kust õnnestus koju tuua pronksmedal. Nüüd on eesmärgid veelgi kõrgemad. Loe, kuidas ta sõudmiseni jõudis ja mis on teda juba 25 aastat profispordi juures hoidnud.

 • Soodne valvelahendus suvilasse või maakoju

  Kuupäev: 14.05.2019
  Autor: Tarmo Pärjala

  Saabuv suvi viib mõtted taas maakodule. Juba esimeste ilusate ilmadega on mõnus tööriistad ja tehnika kaasa haarata ning koos perega suvekodu korrastama minna. Kuna seal läheb neid tihti rohkem vaja kui linnas, on mugav kõik asjad suvilasse jätta. Kuidas aga olla kindel, et pärast töönädalat uuesti maale jõudes kõik alles on?

 • Olla naine turvaettevõttes on kingitus nii endale kui teistele

  Kuupäev: 13.05.2019
  Autor: Jana Palm

  Kalli Lomp on üks meie särasilmsemaid ja edasipüüdlikumaid kolleege, kelle armastus töö vastu ei jää ka kolleegidel märkamata. Aasta parimate galal oli ta nomineeritud „Aasta tegija“ kategoorias ning sai tunnustatud aasta rannavalvurina. Uurisime temalt, kuidas meeskolleegid temasse suhtuvad ja kuidas olla igal tööpäeval rõõmus.

 • G4S rannavalve teeb ettevalmistusi suplushooajaks

  Kuupäev: 13.05.2019
  Autor: Reimo Raja

  Peagi on käes juuni ja rannahooaeg avatakse ametlikult. G4Si rannavalve teeb suplushooajaks juba ettevalmistusi. Ligi sada rannavalvurit hoiab rannakülastajate turvalisust pea 20 rannas.

 • Jänku Juss läheb reisile

  Kuupäev: 13.05.2019
  Autor: Reimo Raja

  G4S tegi koostöös Jänku Jussi multikate meeskonnaga õpetliku multika, milles Jänku Juss on kohe-kohe reisile minemas ja koos hakatakse asju pakkima.