Sinu eest valvel!

Märts 2020

 • Hea teenindus kutsub kirjutama

  Kuupäev: 10.03.2020
  Autor: G4S

  „Teie arvamus on meile oluline!“ mantra laadset lauset kordavad kõik ettevõtjad. Kuidas G4S klientide arvamust küsib, miks ja kuidas sellega edasi toimetab, loe järgnevast artiklist. Siis saate olla kindlad, et meile on tegelikult ka Teie arvamus oluline ja me ei peida oma pead liiva alla ka siis, kui Teid on ajendanud kirjutama hoopis halb teenindus.

 • Millises ettevõttes tahab eestlane töötada?

  Kuupäev: 10.03.2020
  Autor: Esme Kassak, allikad: bestsales.ee ja CV Online

  Tööportaal ja värbamispartner CV Online viis 2019. aasta novembris-detsembris läbi traditsioonilise uuringu, millega selgitati välja töövõtjate eelistused tööandja valikul. Loe, kes on ihaldusväärsemaid tööandjad ning millega G4S silma paistis.

 • G4Si elupäästjad

  Kuupäev: 10.03.2020
  Autor: Esme Kassak

  10. jaanuari õhtul kuulutati G4Si aasta parimate töötajate tänuüritusel välja aasta tublimad töötajad ja vingeimad teod. Tänu vapratele G4Sikatele sai päästetud elusid nii tulest kui veest.

 • Milline turvakaamera soetada?

  Kuupäev: 10.03.2020
  Autor: Joonas Alliksaar / geenius.ee

  Koju või töökohta turvakaamera soetamine võib pealtnäha lihtne ettevõtmine tunduda, kuid veidi teemasse süvenedes selgub, et kaameratel on palju erinevusi ning omadusi, mida tuleb arvesse võtta. Geenius portaal uuris turvakaamerate tehniliste aspektide kohta G4Si projektilahenduste osakonna juhilt Mart Veebelilt, kes tõi välja ka mitmed olulised faktorid, mida näiteks koju kaameraid soetades tuleks jälgida.