Sinu eest valvel!

Juuni 2020

Kas sooviksid osaleda G4S Open Golf tänavusel võistlusel?

  • Kuupäev: 08.06.2020

Sel aastal toimub juba 11. G4S Open Golf. Meie võistluse eripära on, et sel pole üht kindlat väljakut, kus see alati toimuks, vaid oleme võistlusega Eesti golfiväljakutele juba kaks tiiru peale teinud.

Sel aastal võõrustame golfisõpru 19. augustil Pärnus White Beach Golfis.

Open-tüüpi võistluse formaat on lisaks meie kõige suurematele klientidele ehk kutsetega võistlejatele andnud võimaluse üritusest osa saada ka neile golfisõpradele, kes on soovinud ise võistlusele registreeruda. Meil on selle üle hea meel, et juba traditsiooniks kujunenud võistlus on aasta-aastalt üha populaarsem, kuid paraku jääb seetõttu kutsetega võistlejatest järjest vähem kohti ise registreeruda soovijatele. Huvi võistlusele pääsemise vastu on aga suur. 

Et anda võimalus meie golfivõistlusest osa saamiseks laiemale ringile G4Si klientidele, kuid samas kohelda kõiki huvitatuid võrdselt, otsustasime 10 kutset kõigi soovijate vahel välja loosida. Kui oled golfisõber, tuleb Sul meile teada anda, et soovid osaleda meie „Loosirattas“, ja mine tea, ehk naeratab loosiõnn just Sulle.

Niisiis, kui Sa pole saanud meilt teavitust „Broneeri G4S Open Golfi kuupäev“, Sul on aktiivne EGA HCP, mis on alla 36, ja Sul on koduklubi, siis täida „Loosirattasse“ registreerumise vorm ning seejärel jääb vaid üle loota golfiõnnele. Ja kes teab, ehk on Sul õnne lüüa võistlusel Hole In One, mille auhind saab kindlasti olema väga vääriline.


   Registreerun loosi  


Kui Sa veel kahtled, kas G4S Open Golf üldse väärib osavõtmist, siis viska pilk peale eelmise aasta videole, mille leiad siit.

Loosiratta paneme pöörlema 6. augustil. Võitjate nimed avaldame G4Si kodulehel ning kutsed edastame neile personaalselt.

Kategooriad: Juuni 2020  

Kommentaarid

Lisa kommentaar