Sinu eest valvel!

Juuli 2017

Kohtume saalis!

  • Kuupäev: 27.06.2017
    Autor: Tarmo Pärjala

Ees on ootamas põnev korvpallisuvi. Rahvusmeeskonna MM-valikmängudele lisaks astub kirsina tordil lahingusse ka Eesti tulevikulootuseks peetav U18 noormeeste korvpallikoondis. Koondise eesmärk on 28. juulist 6. augustini Tallinnas peetaval EM-valikturniiril võita koduseinte toel esikoht ning tagada sellega pääs A-divisjoni.Korvpallisõprade jaoks muudab U18 huvitavaks selles tiimis peituv tulevikuperspektiiv. Nii mõnigi nimi – näiteks Kullamäe, Drell, Erkmaa – on ka korvpallikaugematele inimestele tuttav. Tõsi, seda ajast, kui korvpalliplatsil tegid tegusid praeguste noorte mängijate isad. Sel suvel platsile jooksva meeskonna tuumiku moodustavad samad mängijad, kes kaks aastat tagasi võitsid U16 vanuseklassis EM-valikturniiril B-divisjoni ning tõstsid Eesti A-divisjoni. Tookord võideti kõik üheksa kohtumist. Finaalis seljatati Poola, varem alistusid Slovakkia, Gruusia, Portugal, Rootsi, Island, Ukraina, Makedoonia ja Belgia.

Seega on täitsa mõistetav, et korvpallisõprade ootused on seoses 28. juulist 6. augustini Tallinnas Kalevi spordihallis, Audenteses ja TTÜ spordihallis peetava EM-valikturniiriga kõrged.

Enamiku noortekoondisest moodustavad igapäevaselt koduklubi eest G4S Noorteliigas pallivad mängijad ning G4S Noorteliiga esindusmeeskonna eest KMLis mängivad noormehed. Lisaks neile on korvpallisõpradel U18 EM-valikturniiri jälgides võimalik oma silmaga näha, millise arengu on teinud välisklubides mängivad noortekoondislased Sander Raieste (Vitoria Baskonia), Henri Drell (Bamberg Brose Baskets), Kristian Kullamäe (Gotha Oettinger Rockets), Hugo Erkmaa (Siena Mens Sana Basket 1871) ja Karl-Kristjan Karpin (Badalona Joventut).

Mängude ajakava:
R 28.07 kell 18.15 Eesti – Šveits. Tallinn, Kalevi spordihall 
L 29.07 kell 18.15 Taani – Eesti. Tallinn, Kalevi spordihall
P 30.07 kell 18.15 Eesti – Belgia. Tallinn, Kalevi spordihall 
T 1.08 kell 18.15 Iirimaa – Eesti. Tallinn, Kalevi spordihall 
K 2.08 kell 18.15 Eesti – Makedoonia. Tallinn, Kalevi spordihall

Kohtume saalis, et tulevikulootustele kaasa elada!Tarmo Pärjala
G4Si turundusjuht

Kategooriad: Juuli 2017  

Kommentaarid

Lisa kommentaar