Sinu eest valvel!

Juuli 2017

Kuidas hoida kokku raha ja aega?

  • Kuupäev: 27.06.2017
    Autor: Kristel Saarm

Iga asi, mis töötab, kulub. Nii ka Sinu koduse valvesüsteemi osad, mis on töös 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas ja seda aastaringselt. Seepärast vajavadki need aeg-ajalt Sinu tähelepanu.
Alati ei pea hoolduseks aga kulutama aega ja raha ning kutsuma tehnikut. Võid lihtsamate töödega nüüd täitsa ise hakkama saada – ikka videojuhendite abiga!


G4Si videojuhendite projekt sai alguse 2016. aasta keskel ja tänaseks on meil juba 18 videot, mis on Sulle abiks, kui soovid puhastada andureid, vahetada akut või isegi paigaldada meie kõige uuemat valvesüsteemi G4S Väikevalve. Lisaks on ühte videosse kokku pandud juhend mitme erineva valvesüsteemi tarbeks.


Valvekeskseadme aku vahetus

Lisaks puhastus-ja hooldustöödele valmivad videojuhendid vastuseks kliente kõige sagedamini kimbutavatele muredele nagu rikketeated ja häiremälu. Juba peagi on plaanis filmida üles näiteks kasutusjuhend meie e-teeninduse minu.g4s.ee kasutusvõimalustest ja nii mõnelgi muul vajalikul teemal.

Rikketeated ja häiremälu vaatamine: Valvesüsteem Paradox  Sõrmistikud K10H, K10V, K32LCD, K32LX, K37RF, K32RF

Kõiki videojuhendeid saad näha meie kodulehel g4s.ee/videojuhend. Leia oma süsteemile sobiv ja proovi järele. Kui aga Sulle sobivat videot veel ei leidu, siis helista meie tehnilisele toele, kes aitab Sind tööpäevadel 8.00–17.30 telefonil 651 1911. Ja ära siis unusta, et valvesüsteem vajab regulaarselt tehniku kätt, kes mitte ei puhasta ainult süsteemi ega vaheta välja üksnes patareisid, vaid näiteks uuendab ka valvesüsteemi tarkvara ning kontrollib, kas ikka valvesignaalid häire korral kiirelt meie juhtimiskeskusesse jõuavad.Julget pealehakkamist!
Kristel Saarm 
G4Si tehniline spetsialist
Kategooriad: Juuli 2017  

Kommentaarid

Lisa kommentaar