Juuli 2017

 • Tule meiega golfi mängima!

  Kuupäev: 30.06.2017
  Autor: Artur Aunapu

  Ilusad ilmad lausa kutsuvad koduseinte vahelt välja. Kaunis loodus, sõbrad, pere, palju põnevust, uusi kogemusi ja mõnusalt veedetud aeg on ju ideaalne puhkepäev. Kõike seda pakub Sulle golfimäng.

 • Lapsega rannas: vetelpäästjate soovitused ohutuks rannapäevaks

  Kuupäev: 27.06.2017
  Autor: Reimo Raja

  G4S vetelpäästjad päästsid eelmisel suvel kaks uppumisohtu sattunud last. Harku rannas ühe umbes kümneaastase poisi, kes sattus liiga sügavasse vette ja vajus vee alla, ning Emajõe linnaujulas umbes nelja-viie aastase tüdruku, kes oli jõevoolus sügavasse vette triivinud ega pääsenud enam kaldale. Lapsega randa minnes tasub nii endale kui ka pere pisemale meelde tuletada mõned olulised ohutusjuhised.

 • Kohtume saalis!

  Kuupäev: 27.06.2017
  Autor: Tarmo Pärjala

  Ees on ootamas põnev korvpallisuvi. Rahvusmeeskonna MM-valikmängudele lisaks astub kirsina tordil lahingusse ka Eesti tulevikulootuseks peetav U18 noormeeste korvpallikoondis. Koondise eesmärk on 28. juulist 6. augustini Tallinnas peetaval EM-valikturniiril võita koduseinte toel esikoht ning tagada sellega pääs A-divisjoni.

 • Kuidas hoida kokku raha ja aega?

  Kuupäev: 27.06.2017
  Autor: Kristel Saarm

  Iga asi, mis töötab, kulub. Nii ka Sinu koduse valvesüsteemi osad, mis on töös 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas ja seda aastaringselt. Seepärast vajavadki need aeg-ajalt Sinu tähelepanu. Alati ei pea hoolduseks aga kulutama aega ja raha ning kutsuma tehnikut. Võid lihtsamate töödega nüüd täitsa ise hakkama saada – ikka videojuhendite abiga!

 • Viitenumbriga või -numbrita?

  Kuupäev: 27.06.2017
  Autor: Kaja Issenko

  Paljud kliendid on meie käest küsinud, miks G4S kasutab igal arvel eraldi viitenumbrit ja mis juhtub, kui arve tasumisel viitenumbrit mitte kasutada või mitme arve korraga tasumisel kasutada ühte viitenumbrit. Aeg-ajalt jääb inimestele arusaamatuks, mis see viitenumber üldse on ja milleks seda vaja. Maksja nimi, arve summa ja näiteks objekti aadress maksekorralduse selgituse real peaks ju samamoodi G4Sile ütlema, millist arvet parajasti tasuda soovitakse. Meie pearaamatupidaja Kaja Issaenko räägibki lähemalt sellest, miks viitenumber vajalik on ning kuidas saab klient pika viitenumbri arvele kirjutamist vältida.