Detsember 2019

 • Kuidas saadakse sularahavedajaks ja mida neilt oodatakse?

  Kuupäev: 27.12.2019
  Autor: Reimo Raja

  Rahavedaja töö on läbi ajaloo olnud seotud riskide ja ohtudega. Tänapäeval liigub enamik rahast küll elektrooniliselt, kuid vajadus füüsilise raha ja seda transportivate inimeste järele pole kuhugi kadunud ega kadumas. Kuidas sellele ametile saadakse ja milline näeb välja ühe inkassaatori igapäevatöö?

 • Valvesüsteemile mõtle enne maja ehitamist

  Kuupäev: 27.12.2019
  Autor: Tarmo Pärjala

  Uue kodu ehitamine on üks korralik ettevõtmine, mis nõuab väga palju läbimõtlemist ja planeerimist. Kuidas toad paiknema hakkavad? Millised vannitoaplaadid valida? Kas keskküte või soojuspump? Millist värvi lastetoa seinad teha? Need on vaid mõned küsimused, mis värskete koduomanike pead vaevavad.

 • Rannavalvur Kelin Pihlakas: „Olen aasta ringi ümbritsetud ujumise ja veega.“

  Kuupäev: 27.12.2019
  Autor: Jana Palm

  G4Si rannavalvurid töötavad küll ainult suveperioodil, aga sellest hoolimata on juba kaugele märgata nende omavahelist kokku hoidmist ja suurepärast toimimist ühtse tiimina. Tegime intervjuu ühe meie kirgliku rannavalvuri Keliniga, kes on pühendanud enda elu veeohutusele.

 • Nublu päästis Pärnus pere

  Kuupäev: 27.12.2019
  Autor: Reimo Raja

  Pärnus asuva kuueliikmelise pere eramus hakkas hommikul köetud pliidist vingugaas tuppa imbuma. Sel hetkel kodus olnud 9aastane tüdruk ja 19aastane noormees lõhnatut, värvitut, kuid väga mürgist vingugaasi ei tundnud.

 • Top 5 valehäirete põhjust

  Kuupäev: 27.12.2019
  Autor: Reiko Tääker

  Valehäired on ebameeldivad mõlemale osapoolele. Klientidele võivad nendega kaasneda ootamatud väljaminekud, sest maksta tuleb väljakutsetasu, ja meie ei pruugi piisavalt kiiresti jõuda klientideni, kes tõepoolest abi vajavad. Siin artiklis toome välja viis peamist põhjust, miks valehäired meie juhtimiskeskusesse jõuavad.

 • Kui turvaline Su kortermaja fonolukk tegelikult on?

  Kuupäev: 27.12.2019
  Autor: Reimo Raja

  Väga suur osa korterielanikest usaldavad oma kortermaja välisust liiga palju. Nad ei vaevu enda korteriust regulaarselt lukustama ja langevad seetõttu varguse ohvriks. G4Si kogemusel pannakse väga palju korterivargusi toime just inimeste hajameelsust ja kergeusklikkust ära kasutades.