Sinu eest valvel!

August 2018

Uus mobiiliga jälgitav juhtmevaba kaamera G4S Videopilk

  • Kuupäev: 30.07.2018
    Autor: Priit Orasson

25. juulist on meie e-poes müügil esimene toode, mis on täiesti juhtmevaba – suurepärase HD-pildiga G4S Videopilk valvekaamera. Videovalve kogub aina enam populaarsust, aga on olnud paljudele kättesaamatu, kuna seda on kallis ja keeruline paigaldada. Enamik kaameraid vajab kas elektriühendust, on kehva akuga, ei ole mõeldud välitingimustes kasutamiseks või salvestavad valimatult kõike, mistõttu kõvakettad saavad ruttu täis. Oleme koostöös Arloga leidnud Eesti turule sobiva lahenduse – G4S Videopilgu kaamera, millel on väga palju häid omadusi.

Lihtne paigaldada – kaamera paigaldamiseks ei ole vaja tehnikut tellida, kuna igaüks saab sellega ise hakkama. Tegemist on juhtmevaba kaameraga, mis jätab võimaluse kaamera (või ka mitu kaamerat) igal ajal ümber tõsta ning ajapikku leida kaamerale koht, kus seda enim vajatakse.

Mugavalt äpist juhitav ja jälgitav – liikumist märgates teavitab kaamera Sind e-posti aadressile ja mobiilile tuleva teavitusega. Selle peale saad minna nutiseadmest või arvutist Arlo keskkonda, kust lihtsalt ja mugavalt vaadata, miks teade tuli ja mis kodus/aias/tööl tegelikult toimub. Arlo HD-kvaliteet võimaldab kõike näha pisima detailini ja kristallselgelt.

Tasuta salvestus pilve – iga inimene saab vaadata 7 päeva jagu salvestusi pilvest tasuta. Kui majja tunginud varas lõhub või viib kaamera minema, saab tõestusmaterjali ikkagi 7 päeva jooksul pilvest tasuta kätte. Kaamera salvestab vaid liikumist märgates.

Ilmastikukindel – G4S Videopilgu kaamera on ilmastikukindel ehk seda saab edukalt kasutada ka õues. Kaamera saab hakkama nii paduvihma kui ka lõõmava päikesega.

Salvestise pilt on selge ka pimedal ajal – kaameral on öörežiim ehk sisseehitatud infrapunavalgus. Nii nagu päeval, on ka öine salvestis selgelt nähtav.

E-poodi tulevad müügile ühe ja kahe kaameraga komplektid, millele pakuvad tehnilist tuge G4Si tehnilised spetsialistid. Koduvalve kliendid küsivad tihti videovalve võimaluse kohta ja seetõttu tundsime, et tahame turule tuua lahenduse, mis ei nõua palju planeerimist ja kulukat kaablite vedamist, vaid oleks igaühe jaoks mõistliku hinnaga kättesaadav ja lihtsasti paigaldatav. Kaamerat ei saa Koduvalve süsteemiga ühendada, aga on kliendi enda jaoks lihtne ja mugav võimalus täiendavalt hoovis või kodus toimuval silma peal hoida. See omakorda teeb kaamera paigaldamise võimalikuks ka neile, kellel kodus Koduvalvet ei ole, aga sellisel juhul ei valva turvafirma, vaid Sina ise.

Vaata lisaks: www.g4s.ee/videopilk

Priit Orasson
Turvatehnikadivisjoni direktor

Kategooriad: August 2018  

Kommentaarid

Lisa kommentaar