August 2018

 • Palaval suvel ära unusta randa minnes joogivett ja päikesekreemi

  Kuupäev: 31.07.2018
  Autor: Reimo Raja

  Nii palavat suve on oodatud kaua. Inimesed naudivad mõnusat suveilma ja randades on väga palju rahvast. Sellise kuumusega hakkavad aga meedikute poole pöörduma inimesed, kes on saanud päikesepiste või kuumarabanduse. Kuidas selliseid terviseriske vältida?

 • Teeme seda „tülikat“ turvakontrolli Sinu jaoks

  Kuupäev: 30.07.2018
  Autor: Villu Õun

  Lennundusjulgestajate sõnul on nende töö huvitav, kuna iga päev on uus, täis erinevaid inimesi ja juhtumisi. Inimestega viisakas suhtlemine ja lendude turvalisuse tagamine on nende südameasjaks. Kui värav hakkab piiksuma ja julgestustöötaja peab reisija juurde minema, ei ole see tegelikult ebamugav ainult reisija jaoks, vaid täiesti esimestel tööpäevadel võtab see julgestustöötajatel ka seest värisema.

 • Kasutame Sinu tagasisidet oma igapäevatöös

  Kuupäev: 30.07.2018
  Autor: Jaan Nappus

  Iga kliendi antud tagasiside on meie jaoks oluline. Me ei võta seda lihtsalt arvesse, vaid kasutame oma igapäevatöös. Teiega koos teeme Eesti turvaliseks. Kui teie seas on kedagi, kes ei ole kordagi tagasisidet andnud, siis me julgustame teid seda tegema. Niiviisi aitate meil teenust iseenda nägemuse ja vajaduste järgi paremaks kohandada.

 • Uus mobiiliga jälgitav juhtmevaba kaamera G4S Videopilk

  Kuupäev: 30.07.2018
  Autor: Priit Orasson

  25. juulist on meie e-poes müügil esimene toode, mis on täiesti juhtmevaba – suurepärase HD-pildiga G4S Videopilgk valvekaamera. Videovalve kogub aina enam populaarsust, aga on olnud paljudele kättesaamatu, kuna seda on kallis ja keeruline paigaldada. G4S Videopilk kaamera paigaldamiseks ei ole vaja tehnikut tellida, kuna igaüks saab sellega ise hakkama.

 • Kingime ära ühe Videopilk kaamerate komplekti

  Kuupäev: 30.07.2018
  Autor: G4S Eesti

  Tutvustasime uudiskirjas meie esimest tee-ise-videovalvelahendust Videopilk. Soovime, et meie kliendid saaksid esmajärjekorras seda toodet proovida ning otsustasime kellelegi meie klientidest kinkida ühe G4S Videopilk kaamera.