Aprill 2018

Vaata, kuidas kasutada G4Si e-teenindust videojuhenditest

  • Kuupäev: 26.04.2018
    Autor: Karina Kask

G4Si e-teenindus on viimase paari aastaga läbi teinud mitu muutust. On muudetud e-teeninduse disaini, parandatud kasutajamugavust, loodud uusi võimalusi ning ühendatud e-teenindusega teisi teenuseid.

Meie klientidel on välja kujunenud kindlad tegevused, mida kõige enam e-teeninduses tehakse, ning et klientidele igakülgselt abiks olla, oleme loonud uued videojuhendid, mis aitavad igal kliendil iseseisvalt e-teeninduses hakkama saada.
Oleme võtnud suure osa toimingutest, mida kliendid G4S iseteeninduses (ehk lehel minu.g4s.ee) teha saavad, üles väikestesse videojuhenditesse. Videod muudavad kasutajate elu palju lihtsamaks. Probleemi korral saab esmast abi just videojuhenditest. Juhendid aitavad kiirelt aru saada iseteeninduse olulisematest võimalustest, selgitades erinevaid teemasid samm-sammult. Videod on lühikesed, 2-3 minuti pikkused ning on jaotatud teemade kaupa.
Kaheksa videoklippi erinevate teemade kohta valmisid möödunud aasta lõpus ning videojuhendite teemad on:

Minu kodukant rakendus
Objekti salasõna lisamine ja muutmine
Mittereageerimise tellimine
Arvete vaatamine ja maksmine
Hoolduse info vaatamine ja tellimine
Kliendi dokumentide vaatamine ja otsimine
Kontaktidele helistamise järjekorra muutmine
Enda kontaktandmete muutmine ja üldised kontaktisikud

Videojuhendid on hea töövahend ka G4Si kliendihalduritele, tehnilisele toele ja juhtimiskeskusele, kes saavad vajadusel kliendile saata vastava videojuhendi, mis annab kiirelt ja selgelt vastuse, kuidas üht või teist toimingut teha. Videojuhendid leiab G4Si e-teenindusest nõuannete alt, G4Si koduleheküljelt aadressilt www.g4s.ee/videojuhend ning G4Si YouTube’i kanalilt. Valminud videojuhendid muudavad iseteeninduse kasutamise mugavamaks meile kõigile, sest abi ei pea otsima enam kaugelt.




Karina Kask
G4Si teenuste arendusjuht

Kategooriad: Aprill 2018  

Kommentaarid

Lisa kommentaar