Nublu lood

Nublu on uuenduslik suitsu- ja vingugaasianduri teenus, mis oskab ohu korral ise abi kutsuda. Siit lehelt leiad Nublu kohta erinevaid põnevaid artikleid.

Kuidas kaitsta enda lemmikut ohtude eest?

  • Kuupäev: 28.10.2022
Hiljaaegu leidis aset juhtum, kus häirekeskus sai teate tulekahjust Valma külas. Päästjate saabudes olid leegid juba katusest väljas. Inimesed põlengus viga ei saanud, kuid kahjuks leiti hoonest hukkunud koer. Samuti on olnud juhtumeid, kus köögis ringi uidanud kass lülitas sisse puutetundliku keraamilise pliidi ja sellest sai alguse põleng. Need juhtumid ilmestavad, kui lihtsalt võivad meie lemmikud õnnetustesse sattuda.Lemmikloomad veedavad suure osa päevast üksinda kodus ja seetõttu on tähtis hoida silma peal kodusel olukorral ja võtta kasutusele ohutusmeetmed.
 

Valvekaamera 
Kui soovid hoida oma lemmikloomal jookvalt silma peal ja näha, mida ta üksinda kodus teeb, soovitame paigaldada videokaamera. Tänapäeval on mitmeid juhtmevabasid ja soodsaid variante. G4S soovitab soojalt videopilk valvekaameraid.
Vaata lähemalt - Videopilk valvekaamerad – G4S Pood 

Lapselukk
Mitmetel kodutehnika seadmetel on võimalik sisse lülitada lapselukk, mis aitab vältida eelmainitud juhtumeid.Samuti veenduda, et elektroonikaseadmed, mis ei ole kasutuses, oleks vooluvõrgust väljas.

Nublu suitsu- ja vinguandur
Sul on kodus suitsuandur ja loodetavasti ka vinguandur. Tuvastadades suitsu või vingugaasi, annavad need häiret. Kuid kui kedagi pole kodus, siis on sellest vähe kasu. Seetõttu tuleks paigaldada Nublu suitsu- ja vinguandur, mis häire korral teavitab G4S juhtimiskeskust. Võtame sinuga ühendust ja uurime, kas on vajadus olukorda kontrollima minna. Kui ei õnnestu ühendust saada, siis sõidab välja ekipaaž. Uuri lähemalt www.nublu.ee ja liitu enne 13. novembrit ning saad Nublu liitumistasuta!
 

Kategooriad: Nublu lood  

Kommentaarid

Lisa kommentaar