Nublu lood

Nublu on uuenduslik suitsu- ja vingugaasianduri teenus, mis oskab ohu korral ise abi kutsuda. Siit lehelt leiad Nublu kohta erinevaid põnevaid artikleid.

G4S turvatöötaja päästis Narvas joobes toidukõrvetaja

  • Kuupäev: 05.01.2021
    Autor: G4S

Pühapäeval 3. jaanuaril sai turvaettevõtte G4S juhtimiskeskus tulekahju häireteate Narvas asuvast kortermajast. Korterisse paigaldatud Nublu suitsu- ja vinguanduri teadet saadeti kontrollima G4S patrull. Turvatöötaja jõudis kohale mõne minutiga ja pääses lukustamata uksest suitsu täis korterisse.  

Põlengu põhjuseks oli pliidil kõrbema läinud toit. Alkoholijoobes elanik magas ise korteris. Turvatöötaja äratas mehe üles ja eemaldas pliidilt kõrbeva toidu. Kiirabi ja päästjate abi vaja ei läinud. Turvatöötaja aitas korteriperemehel ruumid tuulutada.

G4S saab aastas mitmeid suitsu- ja vinguanduri häireteateid, kus korteris või majas viibiv inimene ei reageeri anduri valjule helile, sest on alkoholijoobes. Inimesed päästetakse sellistes olukordades tänu sellele, et andur edastab teate turvaettevõttele. Sündmuskohale saadetakse turvatöötaja, kes uinunud elaniku ohtlikust olukorrast päästab.

Kategooriad: Nublu lood  

Kommentaarid

Lisa kommentaar