Nublu lood

Nublu on uuenduslik suitsu- ja vingugaasianduri teenus, mis oskab ohu korral ise abi kutsuda. Siit lehelt leiad Nublu kohta erinevaid põnevaid artikleid.

NUBLU lugu nr. 4

  • Kuupäev: 22.01.2021

Nublu kolis meile veidi vähem kui aasta tagasi. Üsna enne jõule.
Käisin oma noorima poja Oliveriga sisseoste tegemas, kui meie juurde astus üks kena noormees, kes tutvustas end samuti Oliverina. Ta selgitas, et kuna elame maakohas ning päevasel ajal tihti kodus pole, siis saaks Nublu meie kodul silma peal hoida. Tavalist suitsuandurit ju mitmete kilomeetrite taha ei kuule. Nii saabuski meie juurde Nublu suitsu- ja vinguandur.

Kui senini oli ta ilusti vaikselt laes püsinud, siis möödunud suve ühel väga palaval keskpäeval andis ta väga valjult teada, et nüüd on miskit valesti. Toimetasin majast veidi eemal aias ning lapsed olid palavuse eest tuppa peitu läinud. Järsku kuulsin õue valju piiksumist. Enne kui tuppa jõudsin helises juba mu telefon, mis mul enamasti alati ligiduses on.
Nublu oli häiret andnud ja G4Si härra telefonis küsis, kas ma olen kodus ning vajan päästeteenistuse abi. Vahepeal olin juba tuppa jõudnud ja olukorrast ülevaate saanud.
Mu 9 aastane poeg oli hakanud pannil nö "vaeseid rüütleid" praadima ning korraks köögist tuppa läinud. Ta oli unustanud end venna mängu vaatama ja toit läks kõrbema. Siis andiski muidu vaikne Nublu enda olemasolust väga valjult märku.
Hetkeks kui mina õuest tuppa jõudsin, oli vanem poeg juba panni pliidilt võtnud, Nublu vaigistanud ning avas aknaid. Tore G4Si härra palus veel, et tuletaksin lastele meelde, kuidas ohutult süüa teha ning, et õhutaksime maja ikka korralikult ära.

Nii tuletas Nublu meie perele meelde, et süüa tehes püsi köögis!

Kategooriad: Nublu lood  

Kommentaarid

Lisa kommentaar