Sinu eest valvel!

Nublu lood

Nublu on uuenduslik suitsu- ja vingugaasianduri teenus, mis oskab ohu korral ise abi kutsuda. Siit lehelt leiad Nublu kohta erinevaid põnevaid artikleid.

SKANDAAL JÄTKUB: Elu24 portaal paljastas järjekorras juba teise nublu nädala jooksul!

  • Kuupäev: 15.11.2018
    Autor: Lugejakiri.ee artikkel

Instagrami Teataja ehk teise nimega Postimehe meelelahutusportaal Elu24 šokeerivad paljastused jätkuvad – seekord langes ohvriks G4Si vinguandur Nublu.

G4Si Nublu sööstis sel suvel taevasse kui komeet: kõigepealt oli palju kära tema nime ümber, sest sama nime oli endale mingil põhjusel haaranud ka kohalik moosekant, kes aktiivselt mõminaräppi viljeles. Seejärel algas massiivne reklaamikampaania, mille tagajärjel soetasid ja paigaldasid andur Nublu oma koju seinale või lakke tuhanded eestlased.

„Mitte keegi ei käitunud minuga nii sitasti kui nüüd käitus Elu24 toimetus ja see Jukkumi-plika. Tuhanded eestlased kohtlesid mind auväärselt – mind võeti karbist välja ja asetati õrnalt lakke oma tööd tegema. Kõik arvestasid minu õigusega olla privaatselt ja mina vastasin samaga – lihtsalt olin vaikselt laes,“ rääkis vinguandur Nublu.

Toimetuses toimunu ei ole midagi muud kui sulaselge roim

„Aga see roim, mis pandi toime Elu24 toimetuses, jääb mind kummitama elu lõpuni. Kõigepealt kisti mu karp toore jõuga tükkideks. Okei, seda ikka juhtub, et inimesed on õhinal uuest asjast ja tahavad ruttu selle karbist välja saada. Aga sealt edasi läks asi juba väga tooreks,“ meenutas Nublu õudusega toimetuses juhtunut.

„Kõigepealt koputati mind vastu lauda ja üritati küüntega mu pealiskatet ära rebida. Siis tuli mingi vinnilise näoga noormees, kruvikeeraja käes ja kuri irve näol.  Selle asemel, et minu kruvid õrnalt lahti keerata, lõi ta terava kruvikeeraja jõhkralt minu kaante vahele ja murdis mu lahti nii, et plastitükid lendasid igasse suunda,“ rääkis endast väljas Nublu. „Siis viskas mul pildi eest ära ka!“

Kui vinguandur Nublu teadvusele tuli, siis askeldasid tema juures juba mingid teised võõrad näod. „Ära tundsin ma ainult selle Jukkumi-plika, kes seal vägesid käsutas. Ühel käskis mu sisikonnast pilte teha ja teisel kiiresti ka lugu valmis treida sellest, mida ta näeb ja kes ma tegelikult olen,“ ütles murtud Nublu.

Nüüd jahib Elu24 juba kolmandat nublut, kel pole asjaga mingit pistmist

„Ega siis ei olnudki midagi enam – lasti mind sealt minema juhtmete tilpnedes ja Jukkum veel ükse pealt hõikas järgi, et saatku ma meie maskott ka toimetusse – tahavad tema isiku ka paljastada. Aga mis kuradi moodi see maskott veel süüdi on? Tema ju pole päris nublu, mingi inimene maskis lihtsalt ju!“ hüüdis Nublu närviliselt.

Veel pole teada, kas G4S ja vinguandur Nublu esitavad kaebuse Instagrami Teataja ehk Elu24 vastu ka kohtusse, kuid üks on kindel – nublujaht käib täie hooga ja pantvange seal ei võeta.

Vaata homootikat artiklit lähemalt Lugejakiri.ee lehelt.

Kategooriad: Nublu lood  

Kommentaarid

Lisa kommentaar