Sinu eest valvel!

Nublu lood

Nublu on uuenduslik suitsu- ja vingugaasianduri teenus, mis oskab ohu korral ise abi kutsuda. Siit lehelt leiad Nublu kohta erinevaid põnevaid artikleid.

Kui isa on endine püromaan

  • Kuupäev: 29.10.2018
    Autor: A mida Henry teeb? blogipostitus

Alles väga hiljuti juhtus midagi ütlemata ebaõiglast ja kurba, kui kolm last kaotas enda elu vingumürgituses. See pani paljud inimesed mõtlema. Kuid antud postitus ei ole sellest tulenev ja meie otsused ei ole samuti seotud selle koletu sündmusega, vaid mõtted mõlkusid selles suunas juba ligi kuu enne seda sündmust. Sündmus lihtsalt kiirustas protsessi, et me selle süsteemiga liituksime.

Esileedi on meie peres suur küünlapõletaja. Nii kui väljas tekib pime aeg, on tema nagu maniakk oma küünlasüütajaga ja liugleb mööda elamist ning paneb igale poole tuld alla, kuhu vähegi võimalik. Peamiselt õnneks siiski küünaldele. Ta õde töötab tootmises, kus valmistatakse küünlaid ja seega ei ole meil küünaldest kunagi puudus.

Lisaks on meie elamises kamin, mida saab kütta puudega, meil on ka gaasipliit ja gaasiküte. Kokkuvõtvalt võib öelda, et meil on miljon erinevat asja, millest võib saada alguse tuleõnnetus. PTÜI PTÜI PTÜI. Meil on seni õnneks läinud ja lähim, mis meil tulekahju meenutanud on, oli suvine hetk, kus me läksime Esileediga pidulikule aiapeole. Enne sisenemist kontrollis Esileedi peegliga enda veatut meiki, pani peegli kotti ja jäi sinna auto juurde veel sahmerdama. Kuid kott, kuhu peegel läks, jäi pealt lahti ja peegel oli ühelt poolt suurendava funktsiooniga ning peegeldas väljas lõõskavat päikest otse istmele. Jumal tänatud, et ta sinna passima jäi, sest tänu sellele, ei läinud me kohe ära ja ma nägin eemalt, et kas Esileedi on salasuitsetajaks hakanud, või kärssab meie auto iste. Astusin ligi, lõin talt sigareti suust ja läksime peole. Nali, loomulikult kärssas iste ja oli eriti õnneliku lõpuga õnnetus.

Kuid ka kodus on kasvamas lapsed ja kui neis on natukenegi minu geeni, siis peagi lööb neis vastupandamatu vajadus erinevaid asju põlema süüdata. Ma olin parandamatu püromaan ja kui mu ema teaks, mis katseid ma tulega meie korteris teinud olen, siis tõmbaks ta praegu endale jahmatusest sihvka kurku. Elasime Hruštšovkas, kus vannitoas oli ahiküttega boiler ja isa jättis suitsetajana enda tikke igale poole vedelema. Ütleme lühidalt, et mu õe juukselakki ja isa odekolonni ei kasutanud ma just sihtotstarbeliselt. Meie elamises polnud tol ajal ühtegi suitsuandurit. Ma ei ole kindel, et selliseid asju eratarbes üldse olemas oli.

Loe edasi Henry blogist.

Kategooriad: Nublu lood  

Kommentaarid

Lisa kommentaar