Sinu eest valvel!

Nublu lood

Nublu on uuenduslik suitsu- ja vingugaasianduri teenus, mis oskab ohu korral ise abi kutsuda. Siit lehelt leiad Nublu kohta erinevaid põnevaid artikleid.

Mis teeb Nublust parema kodupäästja kui teised suitsuandurid?

  • Kuupäev: 14.11.2018
    Autor: Digigeenius.ee artikkel

Nime Nublu tähendus on eestlaste seas tõenäoliselt väga erinevad tähendused omandanud. Ühed mäletavad Jaan Rannapi loodud pisikest tuletõrjekoera, teistele seostub ilmselt Eesti viimase aja popim räppar. Uuenduslik suitsuandur Nublu on nime saanud esimesena mainitud tuletõrjekoera järgi ja seda põhjusega.

Nimest ehk tähtsamgi on siiski Nublu eesmärk – kodukaitsja, mis annab omanikule ohust märku ka siis, kui kedagi kodus pole. Kuigi suitsuandur on igas majapidamises kohustuslik, pole sellest mingit abi olukorras, kus kedagi parajasti kodus pole. Häiret ei pruugi kuulda isegi naabrid ning koju jõudes võib juba liiga hilja olla.

Nublu töötab nagu iga teinegi suitsuandur, kuid teeb seda oluliselt nutikamalt. Seda on lihtne paigaldada ning sobib pea igasse majapidamisse. Ainsaks nõudmiseks on Nublul, et kodus oleks olemas Telia GSM-levi. Lisaks sellele, et see on ka muu maailmaga ühendatud, teeb Nublu eriliseks asjaolu, et selle puhul on kokku põimitud nii suitsu- kui ka vingugaasiandur, pakkudes seega kodus topeltkaitset.

Mida see teha oskab?

Tänu GSM-sidele saadab Nublu suitsu või vingugaasi (CO) taseme tõusmise korral lisaks hääleka häire andmisele kohe teavituse ka G4S juhtimiskeskusesse, kust helistatakse viivitamatult edasi majaomanikule.

Kui omanik ei peaks mingil põhjusel lähima kolme minuti jooksul telefonile vastama, saadetakse automaatselt välja patrullekipaaž ja vajadusel informeeritakse ka päästeametit. G4S teeb koostööd ka vabatahtlike päästjatega, seega võivad häire korral appi tõtata ka nemad.

Nublu paigaldamine ja tellimine on väga lihtne. Paari klikiga saab Nublu lehel teha kindlaks, kas Nublu sinu majapidamisse sobib. Seejärel jääb üle vaid andur pakiautomaati tellida ja koju paigaldada, kusjuures paigaldamine on vaid minutite küsimus.

Teenus on kuutasupõhine ja Nublu garantii kehtib seni, kuni teenust soovitakse. Nublu kasutamiseks ei pea olema G4Si klient, seega saab selle paigaldada sisuliselt kõikjale, suvilast keldrini.

Artikkel võetud Digigeeniusest

Kategooriad: Nublu lood  

Kommentaarid

Lisa kommentaar