Sinu eest valvel!

Nublu lood

Nublu on uuenduslik suitsu- ja vingugaasianduri teenus, mis oskab ohu korral ise abi kutsuda. Siit lehelt leiad Nublu kohta erinevaid põnevaid artikleid.

 • Suitsu- ja vinguandurite viis suurimat vaenlast

  Kuupäev: 24.11.2020
  Autor: G4S

  Võiks ju eeldada, et suitsu- ja vinguandurite suurim vaenlane on tuli, kuid paraku saavad need seadmed fataalseid kahjustusi enamasti muul moel. Turvaettevõtte G4S Eesti tehnilise toe spetsialistid ja kliendihaldurid aitavad inimesi igapäevaselt seoses Nublu suitsu- ja vinguanduritega. Nad tõid välja viis peamist vaenlast, mille tõttu on andurid oma lõpu leidnud.

 • Jaga meiega oma NUBLU lugu!

  Kuupäev: 24.11.2020
  Autor: Nublu

  Kuuleme aeg-ajalt vahvaid lugusid, kuidas NUBLU on kellelegi abiks olnud. Neid lugusid on alati nii südantsoojendav kuulda!

 • Ära muretse! Me ei lõhu uksi maha.

  Kuupäev: 24.11.2020
  Autor: Nublu

  Liigagi tihti muretsevad NUBLU kliendid selle pärast, mismoodi G4S NUBLU saadetud häiresignaalile reageerib. Kas kohe häire saabudes sõidab välja patrullekipaaž, lõhub majja jõudmiseks maha maja ümber oleva aia ja murrab lahti maja ukse? Või saadetakse kohe kohale päästeamet, kes oma veekahuri otsejoones majale suunab? Jõuavad nad üldse kohale, kui minu kodu on keset paksu metsa? Kindlasti jõuab ja kindlasti me midagi maha ei lõhu. Aga mismoodi G4S siis NUBLU häirele reageerib? Millal saadetakse välja patrull, millal saabub päästeamet ja kuidas nad saavad teada, et majas on tulekahju, kui kõik uksed-aknad kinni? Loe edasi ja saad vastused nendele põletavatele küsimustele.

 • Küsi julgelt!

  Kuupäev: 24.11.2020
  Autor: Nublu

  Julge NUBLU rind on rasvane! Ma ei taha, et Sinu rind rasvane oleks. Aga tahan, et oleksid julge. Kui Sul on NUBLU suitsu- ja vinguandur ning tekib selle kohta küsimusi, siis ole julge – helista või kirjuta meile ja küsi. Et Sul oleks julgem, loe, milliseid küsimusi teised kasutajad on küsinud. Ehk leiad mõnele oma küsimusele kohe vastuse?

 • Miks peaks igas kodus olema tulekustutusvaip?

  Kuupäev: 22.09.2020
  Autor:

  Kodudes kujutavad tuleohtu eelkõige lahtise tulekoldega kaminad ja ahjud, kuid olukord võib muutuda ärevaks ka tavalisel söögitegemisel. Süttida võib töötavale gaasipliidile kogemata kukkunud ese, aga ka pannil olev rasv. Tulekustutusvaip ehk tuletekk ongi abimeheks eelkõige köögis, kui süttinud on rasv või mõni väiksem kodumasin.

 • Nublulausuja Hain Särg (2.osa)

  Kuupäev: 13.07.2020
  Autor: Nublu

  Mida Hain mulle nublulausuja tööst ja Eesti kodude tuleohutuse seisukorrast veel rääkis, saad lugeda nüüd ja kohe. Kui Sul jäi esimene osa lugemata, siis loe hoopis see kõigepealt siin ära ja alles siis asu teise osa juurde. Põnevad on mõlemad. Auh!-sõna selle peale!

 • Nublulausuja Hain Särg (1.osa)

  Kuupäev: 01.07.2020
  Autor: Nublu

  Mööda Eestit käivad ringi nublulausujad. Kamp ägedaid poisse ja tüdrukuid, kes aitavad eestimaalasteni viia infot suitsu- ja vinguanduri vajalikkusest ning tuleohutusest. Nüüd otsustaski reporter NUBLU välja uurida ühelt oma kõige pikaajalisemalt nublulausujalt Hain Särgilt, mida ta täpselt teeb, millist infot inimestele jagab ja millele tähelepanu pöörab. Muidugi ka seda, et kuidas inimesed teda vastu võtavad, kui oma punases jopes uksele ilmub ja kuidas tema töösse suhtuvad Kuna juttu Hainiga jätkus pikemaks, siis oota sellele loole peagi lisa.

 • Võitja on selgunud!

  Kuupäev: 13.05.2020
  Autor:

  Kutsusime kõiki NUBLU kliente üles sõlmima e-arve püsimakselepingu.

 • Sõlmi arvete eest tasumiseks e-arve püsimakseleping

  Kuupäev: 13.05.2020
  Autor:

  See võib tunduda uskumatuna, aga Sa saad oma Nublu teenuse kasutamise veelgi mugavamaks muuta!

 • Mis ühele pähe määrimine, see teisele põhjalik selgitustöö

  Kuupäev: 24.04.2020
  Autor:

  Nii tore, et ma valvan juba rohkem kui 16 000 eestimaalase kodu. Ja, mis veel toredam – nii paljud teist on NUBLU teenusega väga rahul! Kuidas ma tean? Sest küsisin päris paljude klientide käest, mida nad teenusest, selle toimimisest, anduri paigaldamises ja veel mitmest muust asjast arvavad. Mida nad siis täpselt arvasid ja kas Sinu arvamus ühtib nendega? Sellest saadki siit lugeda.

 • NUBLU häired: millised, millal ja mida häire korral ette võtma peaks?

  Kuupäev: 24.04.2020
  Autor: Nublu

  Miks mulle tuli SMS? Miks te mulle helistate mitte ei saada SMSi? Mis tähendab vingugaasi tase 3? Kas ma pean tube tuulutama, tuletõrje kutsuma või tohin veel pikutada kui andur piiksuma hakkas? Kõik need küsimused saavad vastatud nüüd ja kohe.

 • NUBLU suitsu ja vinguandur võitis uhke tiitli!

  Kuupäev: 01.04.2020
  Autor: G4S ja Bestmarketing.ee

  4.märtsil valis auväärt žürii välja 2019 aasta parimad turundusteod. Ärikategooria Grand Prix´ ehk peaauhinna vääriliseks tunnistati G4Si nutika suitsu- ja vinguandur NUBLU turule toomise kampaania.

 • Mida lapsed tuleohutusest teada võiks?

  Kuupäev: 01.04.2020
  Autor: Jana Palm

  Praegu on enamikel meist rohkem aega lastega koos olla ja neid harida. Üks oluline teema, millest lastega rääkida, on tuleohutus. Kiire elutempo korral ei jõua me tihti sellele teemale mõelda ja on hea, kui meie lapsed on ohu korral valmis targalt tegutsema või hoopis meile olulisi asju meelde tuletama.

 • Jälle see kohutav heli, ja veel keset ööd!

  Kuupäev: 16.01.2020
  Autor: G4S

  „Ärkan, naaber koputab juba seinale, koer hakkab haukuma, lapsed ärkavad üles – võtan parem selle suitsu- ja vinguanduri maha, patarei välja ja magan edasi. Kuskil ei põle midagi ja mis siin ikka enne hommikut juhtuda saab. Tuld tegime kaminasse õhtul ja see oli juba peaaegu kustunud, kui magama läksime. Oli mul üldse seda uut andurit vaja, muudkui karjub teine igal õhtul. Ise magamata, naabrid pahased ja koer närviline. Minu vanad suitsuandurid töötavad juba aastaid veatult, piiksuvad ainult siis, kui patarei vahetust vajab. Ju see ikka rikkis on. Mahavisatud raha.“

 • Nublul on üks suur mure

  Kuupäev: 16.01.2020
  Autor: G4S

  Nublul on üks suur mure. Olen kindel, et Sina saad aidata seda lahendada. Kasu on kahepoolne. Nimelt on meil suur hulk Nublu toredaid kasutajaid, kelle kontaktisikute nimekirjas on ainult üks inimene.

 • Eesti üht kuulsamat koera kasvatav Helen Marts: üksi olles tulevad talle ootamatud mõtted pähe

  Kuupäev: 28.01.2019
  Autor: lemmik.postimees.ee artikkel

  Inimese hooletusest süttinud tulekahjudest oleme kuulnud kõik, aga kuidas on lood lemmiklooma turvalisusega hetkedel, kui omanik ise kodust eemal viibib? Kuidas kodu enda ja lemmiklooma jaoks turvaliseks muuta kommenteerivad fotograaf Helen Marts ja tema nova scotia retriiver Eddie, kellest on aastaga kasvanud koertemaailmas arvestatav mõjuisik.

 • Võtkem eeskuju! Tuuli Rand kinkis oma vanematele jõuluks Nublu

  Kuupäev: 13.12.2018
  Autor: TV3 video ja Tuuli Rand Instagram

  Vaata videost, mida tegi laulja Tuuli Rand, et oma vanemate kodu turvalisemaks muuta.

 • 10 asja, mida sa Nublu kohta kindlasti teadma peaks

  Kuupäev: 29.11.2018
  Autor: Digigeenius.ee artikkel

  Nutikas Nublu suitsuandur valvab korraga hoonet nii tulekahju kui ka vingugaasi eest ja teavitab ohu korral iseseisvalt G4Si juhtimiskeskust, mis saadab olukorda kontrollima patrulli või kutsub appi päästjad. Lisaks sellele on veel palju huvitavat, mida sa Nublu kohta teada võiks.

 • Kuhu on õige vingugaasiandurit paigaldada? Sellega on segadus, mis maksab Eestis elusid

  Kuupäev: 21.11.2018
  Autor: Digigeenius.ee artikkel

  Nii päästjate kui ka ekspertide seas pole üksmeelt füüsikalise tõsiasja suhtes: kas vingugaas on õhust kergem või raskem? Segaduse tõttu paigaldavad inimesed vingugaasianduri valesse kohta ja riskivad eludega.

 • Vinguanduri paigaldamisel järgi alati kasutusjuhendit, mitte rahvatarkust

  Kuupäev: 15.11.2018
  Autor:

  Viimastel nädalatel on meieni jõudnud väga palju vastuolulisi väiteid seoses vingugaasi ja vinguandurite paigaldamisega (sealhulgas riigiametnike poolt). Seetõttu panime kirja kõik vajaliku, mida sel teemal tarvis teada on. Kõige tähtsam on põhimõte, et andur tuleb alati paigaldada vastavalt tootja antud juhistele ehk iga seadme puhul tuleb vaadata kasutusjuhendit ja sellest ka lähtuda. Tootja juhiseid eirates luuakse olukord, kus ohu korral ei pruugi seade probleemist piisavalt kiiresti märku anda.

« Previous |  [1] 2  | Next »