Sinu eest valvel!

Korvpall

G4S on Eesti Korvpalliliidu suursponsor, andes oma panuse nii täiskasvanute rahvuskoondise kui ka noorkorvpallurite arengule.

Korvpall on vaieldamatult üks populaarsemaid spordialasid, mis ületab ammu vaid mänguväljaku piire. Eestis mängitakse seda rohkem kui 200 klubis ja spordikoolis. Ja kui lisada harrastajatele ka pereliikmed, sõbrad-tuttavad, kes usinalt kaasa löövad, on aktiivseid kossusõpru kaugelt üle kümnete tuhandete.

G4S on Eesti korvpalli suur toetaja. Meie abiga jõuavad korvpalli Meistriliiga ja rahvuskoondise mängud aastas kokku üle 600 000 pealtvaatajani, nii saalides kui teleülekannetena. Lisaks korvpalli Meistriliiga ja rahvuskoondise suurtoetamisele on G4S peasponsorina toetamas ka Eesti noorte meistrivõistlusi. Alates 2013 sügisest mängivad kõik 13–19aastased noormehed ja neiud G4S Noorteliiga nimelisel turniiril.

Paljud väärtused, mis tagavad edu korvpalliplatsil, on väga olulised ka meie äris. Aus mäng, enesedistsipliin - need on vaid paar näidet väärtustest, mida õpetab korvpall noorsportlastele ja kogenud tegijatele. Sotsiaalselt vastutava ettevõttena saab G4S just siin pakkuda ühiskonnale enamat kui igapäevaselt maailma suurima turvaettevõttena tegutsedes.