Pressiteade 28.07.2016

Turvasoovitused Viljandi folgi külastajatele

Tänasest pühapäevani toimuv XXIV Viljandi pärimusmuusika festival tõotab tulla traditsiooniliselt rahvarohke. Festivali turvapartner G4S soovitab meeleoluka ja turvalise elamuse kindlustamiseks käituda peoplatsil väärikalt ning järgida turvameeskonna soovitusi. Publiku turvalisuse tagamiseks teeb festivalil tööd üle 100 G4S Eesti turvatöötaja.

Turvasoovitused festivali külastajale:

- Hoia festivali pilet päeva kontsertide lõpuni – nii saad olla kindel, et vajadusel pääsed kontserdialale tagasi.

- Festivalile ei lubata isikuid, kes on silmanähtavalt joobe või käituvad teiste muusikasõprade suhtes häirivalt.

- Autoga Viljandisse tulijatele tuletame meelde, et folgipäevadel võib liikluskoormus olla tavapärasest suurem ja parkimiskohtade leidmine keerukam.

- Ära jäta autosse nähtavale ühtegi asja, mis võiks vargale ahvatlust pakkuda, nii saate kindlad olla, et leiate oma sõiduki endises korras.

- Jäta liigne kraam koju: festivali mugavaks nautimiseks piisab sularahast, pangakaardist, isikut tõendavast dokumendist, telefonist ning vajadusel vihmakeebist. Hoia oma asjadel silm peal. Levinumad kohad, kust asjad rahvahulgas kaduma lähevad on seljakotid, tagataskud ja lauapealsed. Vajadusel kasuta kohapealset pakihoidu.

- Lastega tulijatel soovitame panna lapse taskusse vanemate kontaktid või kirjutada telefoninumbrid lapsele veekindla markeriga käele. Spetsiaalseid nimekleepse saab võtta festivali väravate juures asuvatest piletimüügitelkidest. Vanemate juurest eksinud lapsed viivad turvatöötajad Pärimusmuusika aita, kus lapsed saavad oma vanemaid oodata.

- Lemmikloomad palume koju jätta.

- Külastajate turvalisuse huvides on lossivaremetel ronimine keelatud! 

G4S soovib kõigile rõõmsaid ja turvalisi festivalielamusi!

Kristjan Saarik Viljandi pärimusmuusika festivali turvajuht (G4S Eesti)
+372 526 2853
Reimo Raja G4S Eesti kommunikatsioonijuht