Sinu eest valvel!

Lapsed ja noored

 • Nõuandeid esimese klassi koolijütsile

  Kuupäev: 29.08.2014
  Autor: Esme Kassak

  Turvaettevõttes G4S Eesti töötab 2700 inimest ning esimesse klassi on minemas ligikaudu 70 töötaja lapsed, paljudel seejuures esmakordselt ehk et kooli läheb pere vanim laps. Kooliaasta alguse puhul viisime nende töötajate seas läbi väikese küsitluse, et teada saada, kuidas kooliks valmistutakse ning milliseid tarku nõuandeid antakse lastele kooli kaasa.

 • Turvalist laulu- ja tantsupidu!

  Kuupäev: 04.07.2014
  Autor: Kristiina Eelmaa

  4.-6. juulil toimuval XXVI laulupeol ja XIX tantsupeol osalejate ja külaliste turvalisuse eest kannavad igapäevaselt hoolt üle 300 AS G4S Eesti ja USS Security turvatöötaja. Lisaks tagavad laulupeol turvalisust ka videokaamerad: kogu lauluväljaku territoorium on kaetud videovalvega. Panime kokku mõned soovitused, mille järgimine aitab Sul kindlustada tujuküllase ning turvalise peo!

 • G4Si "Julged hoolida?" töömalevlaste esimene vahetus on alustamas

  Kuupäev: 28.05.2014
  Autor: Esme Kassak

  Sel suvel on G4Si töömalev korraldatud teistmoodi kui varasematel aastatel, mil lapsed käisid üksnes rannavalves abis. Teistmoodi käis sel korral ka laste malevasse kandideerimine, milleks tuli kirjutada väike motivatsioonikiri, miks laps soovib töömalevasse tulla.

 • G4S hakkas korvpalli Noorteliiga suurtoetajaks

  Kuupäev: 18.09.2013
  Autor: G4S

  Eile Saku Suurhallis toimunud pressikonverentsil tutvustas Eesti Korvpalliliit algavat klubihooaega ja allkirjastas lepingud kolme suurtoetajaga. Korvpalli Meistriliiga peatoetajaks on alates käesolevast sügisest Alexela, Naiste Eesti-Läti ühisliiga peasponsoriks saab Nordea Pank.

 • Turvaline esimene koolipäev

  Kuupäev: 02.09.2013
  Autor: Ene Raja

  Kas Sinugi laps kuulub nende tuhandete jütside sekka, kes tänavu 1. septembril oma kooliteed alustavad? Et saaksid oma silmatera südamerahus kooli saata, on G4S koostanud koolilapse turvalisuse soovitused. Tuletame meelde neist olulisemad, mis käsitlevad turvalist koolijõudmist.

« Previous |  [1] 2 3 4 5 6 7  | Next »