Sinu eest valvel!

Blogi

 • Lennujulgestuse orkestri dirigent Anastassia

  Kuupäev: 19.05.2017
  Autor: Reimo Raja

  Eesti taevaväravat turvav Anastassia Ivlijeva pälvis mai alguses Eesti Turvaettevõtete Liidu Aasta Turvatöötaja 2016 tiitli.

 • Naine patrullis – laev merel

  Kuupäev: 02.05.2017
  Autor: Esme Kassak

  G4Sis on naine patrullis üha tavalisem. See tegevat isegi head, kui patrullitiimis on vähemalt üks naine. Enda tööst räägivad Kalli ja Sirje Pärnumaalt.

 • Martin Tomberg annab G4S Stafile uue hingamise

  Kuupäev: 24.04.2017
  Autor: Britta Peiker, Margit Sedrik

  G4S Staff koondab enda alla aktiivsed inimesed, kes oma vabal ajal soovivad ühendada meeldiva kasulikuga ehk teenida lisaraha, saades samal ajal osa üritustest, kuhu võib-olla niisama ei satukski. Mõned kuud tagasi sai Staff endale uute ideedega, entusiasmi ja töötahet täis juhi – Martin Tombergi. Vaatamata oma noorele eale on tal kogemust turvaalal, täiesti uskumatult, juba rohkem kui 10 aastat. Uurisime Martinilt, miks teda paelub turvavaldkond ja millised on tema plaanid Stafiga.

 • Millal ja miks kutsuda tehnik?

  Kuupäev: 06.04.2017
  Autor: Margit Sedrik, Kristel Saarm

  Sama oluline kui valvesüsteemi kasutamine on selle regulaarne hooldus. Hooldamata süsteem võib pärssida sissetungi kiiret avastamist.

 • Väga super mees, on väärt preemiat

  Kuupäev: 31.03.2017
  Autor: Dagmar Pedaja, erakliendihalduse osakonnajuht

  Nii kõlab üks paljudest kiitustest, mis me eelmisel aastal oma klientidelt läbi soovitusindeksi tagasiside saime.

 • "Märka turvateenindajat!" tagasisidet

  Kuupäev: 27.03.2017
  Autor: Britta Peiker, Esme Kassak

  “Märka turvateenindajat!” kampaania raames oleme saanud palju tagasisidet meie tublide turvatöötajate kohta. Jagame neid häid sõnu ka teiega.

 • Tunnusta turvateenindajat!

  Kuupäev: 03.03.2017
  Autor:

  Märts on hea teeninduse kuu ning seda ka G4Sis. Juba kolmandat aastat kutsume "Märka turvateenindajat!" kampaaniaga tunnustama tublisid turvateenindajaid.

 • Hääleta G4S Eesti Euroopa parimaks

  Kuupäev: 25.01.2017
  Autor: Reimo Raja

  G4S on üks 16 ettevõttest, kes esindab Eestit Euroopa suurimal ettevõtete konkursil ja osutus valituks kliendifookuse kategoorias. Alanud on rahvahääletus, kus igaüks saab tunnustada meie ühist pingutust silmapaistvate kliendisuhete loomisel.

 • Õpipoisi õpe loob hädavajaliku spetsialistide järelkasvu

  Kuupäev: 05.01.2017
  Autor: Reimo Raja, G4S Eesti kommunikatsioonijuht

  Sügisest saab Tartu Kutsehariduskeskuses õppida turvatehnikuks. Tegemist on õpipoisi õppega, mis tähendab, et suurem osa õppest läbitakse tööandja juures. 19 õppurist kümme on turvaettevõttes G4S Eesti. Koolis käiakse paar-kolm korda kuus teoreetilisi teadmisi omandamas. Õpipoisi õppe kogemusi jagas G4S Eesti turvatehnika osakonna Lõuna piirkonna juht Janek Vana.

 • Väikene valve, väikestele vajadustele

  Kuupäev: 05.01.2017
  Autor: Kristjan Mikk

  Kui soojad suvekuud läbi saanud ja kaunid sügislehed kokku riisutud, jäävad paljud maakodud tihtipeale kevadeni tühjaks. Samuti nagu Sina kolid talveks linna, teeb seda ka enamik naabritest. Tõenäoliselt oled muruniiduki ja televiisori linna kaasa viinud ning kõik ülejäänud varast ahvatleda võivad esemed õuelt kokku korjanud. Siiski on sellised majad, kuhu omanikke niipea oodata ei ole ja mis asuvad naabrite valvsatest pilkudest eemal, kergeks saagiks varastele. G4S pakub alates sellest sügisest täiesti uut valvelahendust just sellistesse, väiksema valvevajadusega majadesse!

« Previous |  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  | Next » Last