Sinu eest valvel!

Blogi

 • Tunnusta turvateenindajat!

  Kuupäev: 03.03.2017
  Autor:

  Märts on hea teeninduse kuu ning seda ka G4Sis. Juba kolmandat aastat kutsume "Märka turvateenindajat!" kampaaniaga tunnustama tublisid turvateenindajaid.

 • Hääleta G4S Eesti Euroopa parimaks

  Kuupäev: 25.01.2017
  Autor: Reimo Raja

  G4S on üks 16 ettevõttest, kes esindab Eestit Euroopa suurimal ettevõtete konkursil ja osutus valituks kliendifookuse kategoorias. Alanud on rahvahääletus, kus igaüks saab tunnustada meie ühist pingutust silmapaistvate kliendisuhete loomisel.

 • Õpipoisi õpe loob hädavajaliku spetsialistide järelkasvu

  Kuupäev: 05.01.2017
  Autor: Reimo Raja, G4S Eesti kommunikatsioonijuht

  Sügisest saab Tartu Kutsehariduskeskuses õppida turvatehnikuks. Tegemist on õpipoisi õppega, mis tähendab, et suurem osa õppest läbitakse tööandja juures. 19 õppurist kümme on turvaettevõttes G4S Eesti. Koolis käiakse paar-kolm korda kuus teoreetilisi teadmisi omandamas. Õpipoisi õppe kogemusi jagas G4S Eesti turvatehnika osakonna Lõuna piirkonna juht Janek Vana.

 • Väikene valve, väikestele vajadustele

  Kuupäev: 05.01.2017
  Autor: Kristjan Mikk

  Kui soojad suvekuud läbi saanud ja kaunid sügislehed kokku riisutud, jäävad paljud maakodud tihtipeale kevadeni tühjaks. Samuti nagu Sina kolid talveks linna, teeb seda ka enamik naabritest. Tõenäoliselt oled muruniiduki ja televiisori linna kaasa viinud ning kõik ülejäänud varast ahvatleda võivad esemed õuelt kokku korjanud. Siiski on sellised majad, kuhu omanikke niipea oodata ei ole ja mis asuvad naabrite valvsatest pilkudest eemal, kergeks saagiks varastele. G4S pakub alates sellest sügisest täiesti uut valvelahendust just sellistesse, väiksema valvevajadusega majadesse!

 • Turvagarantii tingimuste muudatus

  Kuupäev: 04.01.2017
  Autor:

  G4S turvagarantii laieneb kõigile G4S Koduvalve täis- ja kombineeritud teenuse klientidele. Turvagarantii mõte on pakkuda klientidele täiendavat kindlustunnet – G4S Koduvalve viib miinimumini varguse esinemise tõenäosuse, sellele lisandunud garantii aga muudab olematuks vargusest tekkinud kahju.

 • Tehniline tugi aitab sind! Videojuhenditega

  Kuupäev: 12.12.2016
  Autor: Kristel Saarm

  Videojuhendid on tänapäeval saanud suhteliselt tavapäraseks abivahendiks igaühele, kes midagi oma kätega ära teha soovib. Arvatavasti oled isegi mõnda neist kasutanud. On ju ka näiteks kõige tavalisem kokasaade oma olemuselt tegelikult filmilindile võetud juhend koogi või mõne muu maitsva söögi valmistamiseks. Ja sellise koogi tegemisega juhendi abil saab ju hakkama igaüks. Juhendi järgi tegutsemise teeb lihtsaks see, et nii näed täpselt, millal lisada munad jahule ja kui paks taigen lõpuks ikka olema peab. Nüüd on G4S Sulle sama lihtsaks, kui koogi küpsetamine kokasaate abil, teinud kõige sagedamini esinevate valvesüsteemi tehniliste murede lahendamise.

 • Otsesuhtlus kliendiga on tähtis ka tulevikus

  Kuupäev: 28.11.2016
  Autor: Margit Sedrik, G4S Eesti turundusspetsialist

  Kuigi klienditeenindus kolib üha enam moodsatesse kanalitesse, on vahetu suhtlus ka tulevikus tähtis. Positiivsete emotsioonide loomine on oluline.

 • "Tore, et tehnikul olid kaasas vahetusjalanõud!"

  Kuupäev: 22.11.2016
  Autor: Dagmar Pedaja, erakliendihalduse osakonnajuht

  G4S mõõdab kvartaalselt soovitusindeksit ja jälgib igapäevaselt saadavat tagasisidet. Teeme kokkuvõtte 3. kvartali tulemustest.

 • Kaht ühesugust päeva patrullis ei ole

  Kuupäev: 01.11.2016
  Autor: Esme Kassak, kommunikatsioonispetsialist

  G4S aitab turvalisust tagada mitmes kohalikus omavalituses. Tegime lähemalt tutvust Viimsis patrulliva Margit Männamaa tööga.

 • Seitse soovitust, kuidas suvekodu turvaliselt talvituma jätta

  Kuupäev: 29.09.2016
  Autor: Reiko Tääker

  Omapead jäetud suvekodu on varastele kergeks sihtmärgiks, kus rahulikult toimetada. Igaüks saab aga kurjategija töö teha oluliselt raskemaks lihtsate võtetega. G4S Eesti juhtimiskeskuse juht Reiko Tääker annab seitse soovitust.

« Previous |  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  | Next » Last