Sinu eest valvel!

Pood

Cederroth silmaloputusvedelik 500 ml

Cederroth silmaloputusvedelik 500 ml 

Peale õnnetuse juhtumist on oluline silmi kohe esimestel sekunditel põhjalikult loputada. Cederrothi silmaloputusvedeliku pudel tagab põhjalikuks silmaloputuseks vajaliku koguse vedelikku. Spetsiaalne silmakork juhib silmaloputusvedeliku otse silmale, vältides vedeliku üleliigset mahavoolamist. Silmaloputusvedelikul on happe ja leelise pritsmeid neutraliseeriv toime, samuti peseb ta silmast välja ja lahjendab ohtlikke aineid. Kogu pudelisolev vedelik tuleks korraga ära kasutada, kuna vedelik ei ole peale esmakordset avamist enam steriilne.  
Tootekood: 9138

Hind:

15,34EUR

Kolmnurkrätik pakendis (lausriie)

Kolmnurkrätik pakendis (lausriie) 

Kolmnurkrätik on abiks käe kaela sidumisel, haavatampooni ja sideme fikseerimisel käe-, jala- või peahaavade puhul. Erakorralisel juhul sobib ka jäseme arteriaalse verejooksu peatamiseks. 
Tootekood: H5309P

Hind:

0,57EUR

Riidekäärid 

Kvaliteetsed ja tugevad riidekäärid on mõeldud kannatanu riietest vabastamiseks ja sideme lõikamiseks.  
Tootekood: G53262

Hind:

1,60EUR

Käärid

Käärid 

11,5 cm Kvaliteetsed multifunktsionaalsed käärid. 
Tootekood: F1009

Hind:

1.00EUR

Turvalõikur 

Riiete eemaldamiseks haava või luumurru kohalt, kui muul viisil riiet eemaldades võib kannatanut vigastada või see oleks liialt aeganõudev. 
Tootekood: H5302

Hind:

0,93EUR

Pintsetid

Pintsetid 

9 cm 
Tootekood: F1010

Hind:

0.70EUR

Elustamiskile pakendis

Elustamiskile pakendis 

Nakkuste vältimiseks kasutatakse kunstliku hingamise tegemiseks ühekordset kaitsemaski. kannatanule suhu. Kasutamisõpetust vaata esmaabi andmise juhendilt ning kaitsemaskile trükitud jooniselt.  
Tootekood: H5310P

Hind:

2,24EUR

Kaitsekindad

Kaitsekindad  

Kaitsekindaid on 1 paar. Lateksist kindad kaitsevad kannatanut haava põletiku tekkimise eest ja abistajat verega levivate nakkuste eest. 
Tootekood: HVKLP1

Hind:

0,13EUR

Esmaabi päästetekk

Esmaabi päästetekk 

Termotekk kaitseb kannatanut jahtumise, ülekuumenemise, vihma ja tuule eest. Tekk aitab takistada vedelikukaotust. Ava tekk täies ulatuses ja rulli üks pikiserv kokku. Keera kannatanule tekk ümber. Vajadusel kasuta teipi. Külma kaitse: katke patsient tekiga, hõbedane pool vastu keha. Kuuma kaitse: pange tekk ümber patsiendi, kuldne pool vastu keha. Kui kannatanul esineb haavasid, ei tohi neid tekiga katta. 
Tootekood: H5304

Hind:

4,25EUR

Kaelatugi

Kaelatugi 

Pikkus 53 cm, üldkõrgus 14 cm Kaelatugi on mõeldud kasutamiseks kaela- või seljatrauma kahtluse korral lülisamba fikseerimiseks. Kaelatugi on valmistatud tugevast vahtkummist, mille sisemisel küljel on pehme kangas. Tugi kinnitatakse takjaribaga. Kohustuslik ettevõttele kuuluvates sõidukite apteekides vastavalt Sotsiaalministeeriumi määrusele nr 82.  
Tootekood: G5317

Hind:

3,52EUR

« Previous |  [1] 2  | Next »